Odpowiedzi

2009-11-22T21:16:51+01:00
2009-11-22T21:32:04+01:00
SZANOWNY PANIE DYREKTORZE

W IMIENIU MOJEJ CAŁEJ KLASY CHCIAŁABYM PROSIĆ O ZEZWOLENIE W BRANIU
UDZIAŁU W KONKURSIE LITERACKIM,KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ ZA 3 MIĘSIĄCE.
DO TEGO CZASU POTRZBUJEMY OD PANA DYREKTORA ZGODY NA WYJAZD
DO ANGLI.
NASI RODZICE NIC NIE MAJĄ PRZECIWKO.
W IMIENIU CAŁEJ KLASY PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ
PROŚBY.
Z WYRAZEM SZACUNKU
XY

ZAŁĄCZNIKI
1. LISTA OSÓB WYJEŻDŻAJĄCYCH
2. LISTA PODPISANA PRZEZ NASZYCH RODZICÓW
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-22T22:34:48+01:00
Jako wszyscy uczniowie Publicznego Gimnazjum, podpisani pod tą petycją, zwracamy się z serdeczną prośbą do Pana Dyrektora, o zniesienie obecnie istniejącego systemu oceniania uczniów, a wprowadzenie na jego miejsce ocen opisowych.

Zmiana ta wpłynęłaby na obiektywne spojrzenie przez wszystkich nauczycieli uczących w naszym gimnazjum, na postęp w edukacji oraz rozwoju każdego z uczniów. Pozwoliłoby to na uniknięcie dodatkowych stresów, jakie są dostarczane każdemu z nas przy wystawianiu stopni z danego przedmiotu czy także zachowania. System wystawiania ocen niewiele ma wspólnego ze sprawiedliwym sądem. Zadaniem każdej placówki edukacyjnej jest przekazywanie wiedzy młodym ludziom, a nie wystawienie złych bądź dobrych stopni, które w rzeczywistości nie są odzwierciedleniem prawdziwych umiejętności oraz wiedzy ucznia.

Dlatego wierzymy, że Pan Dyrektor okaże zrozumienie i przychyli się do naszej prośby, aby w najbliższym czasie, w Publicznym Gimnazjum, zamiast sześciostopniowej skali oceniania, zastosowano sprawdzony już opisowy system sprawdzania uczniów.


Uczniowie