Odpowiedzi

2009-11-22T22:24:09+01:00
Pewnego dnia byłam u dentysty. Przyjeta zostalam na kase chorych, wiec nic nie placilam. Samo, to, ze dentysta spoznil sie 2 godziny, wprowadzilo mnie w zlosc. Ale niestety musialam odczekac swoja kolejke. Gdy weszlam, uslyszalam "Dzien dobry", ktore bylo wypowiedziane tak, jakby ktos mialby umrzec. Malo tego dentysta w trakcie mojej wizyty nie mial zalozonych rekawiczek. Robil sobie przerwy, rozmawiajac przez telefon, popijajac kawe, jedzac kanapki... Bylam w ogromnym szoku!
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-22T22:54:30+01:00
25 maja około godzin 16 w państwowym gabinecie dentystycznej przy ulicy koperika w Katowicach zebrała sie grupa ludzi umówionych na wizyty.
Wszyscy bardzo się denerwowali ponieważ od godziny nikt nie wszedł do gabinetu. Zastanawiali sie czy jakiś pacjent nie siedzi w środku ale to bylo niemożliwe poniewaz było niezwykle cicho. Uważali że dentystki równiez tam nie ma. Proszono recepcjonistkę aby zadzwoniła po pania doktor jednak ona zapewniała ze ta siedzi w swoim gabinecie. Mijały kolejne godziny a ludzie wciąż się gromadzili a nikt nie był pzyjęty. Garstka ludzi z czasem przekształciła się w tłum. Zrobiła sie nie miła atmosfera ponieważ agresywniejsi ludzie zaczeli siać zamieszki. Po pewnym czasie niektórzy stracili cierpliwość i zaczeli wychodzić. Jednak wielu z nich czekała dlugo na termin i ie chciała go stracić. W pewnym momencie z gabinety dobiegł ich pisk! Ktoś strasznie krzyczał i nagle z gabinety wybiegła dentystka. Była bardzo rozczochrana. Przestraszonej czymś kobiecie rozmazał się makijaż. Na jej twarzy było widac strach. Zgramadzeni zastanawiali sie co mogło się stać. Różne myśli krążyły im po głowach. Kobieta biegła w stronę wyjścia ewakuacyjnego przy czym wywijała rekami. Przy drzwiach odwróciła się to obserwatorów zdarzenia i powiedziała "pająk " i wybiegła oddając ostatni krzyk na do widzenia. Zszokowani pacjenci zaczęli powoli się rozchodzić Nie kryjąc zszokowania i swoich opinii każdy dodał drobny komentarz. Jeden z nich 32 letni Andrzej powiedział ze nie będzie się leczył u osoby która sama potrzebuje leczenia. 16 letnia Karolina podsumowała zdarzenie jako coś normalnego ponieważ każdy może sie bać insektów, tylko nie rozumiała dlaczego ona to aż tak przeżywała.
A jak to wszystko wyjaśnia pani doktor??
Następnego dnia wyjaśniła ze podczas przerwy zasneła w swoim gabinecie. ponieważ poprzedniej nocy oglądała film o różnych insektach przysnił się jej koszar o pająkach.Bardzo przepraszał wszystkich swoich pacjentów i umówiła każdego na kolejną darmową wizytę. Niestety nie każde przyjął to ofertę. Nic w tym dziwnego. Większość uważało kobiete za niespełną rozumu i wolało iść do innego specjalisty. Inni doszli do wniosku, że osobie której już raz się takie coś zdarzyło może sie stać coś podobnego paraz drugi i nie chcieli traćić czasu i cierpliwości.
Jednak wszyscy miejmy nadzieję ze dentystka dojdzie do wniosku że nie powinna tyle oglądać filmów które moga się jej później przyśnic i ja przestraszyć. Również żeby pamietała że nie wolno spać w pracy nawet podczas przerwy, bo połączenie może przynieść nie miłe skutki.
3 2 3