Odpowiedzi

2009-05-18T16:54:35+02:00
Skład biznes planu: profil i zakres działania firmy, zakres oferowanych usług i produktów, zamierzenia na przyszłość, misja zakładu, analiza strategiczna metodą SWOT (punktowa ocena możliwości, zagrożeń, silnych i słabych stron), strategiczna pozycja firmy, wybór i wdrożenie strategii, plan techniczny, program produkcji , koszt uruchomienia inwestycji, ocena majątku trwałego, koszty działalności (stałe i zmienne), czynsz, założenia planu marketingowego, prognoza obrotów, strategia cen, promocja i reklama, plan organizacyjny, analiza wrażliwości, próg rentowności. Załączniki: cennik, regulamin wynagradzania pracowników, wyliczenia analizy wrażliwości.
2009-05-18T17:00:36+02:00
„Odkrywamy piękno” jest salonem piękności, oferującym pełny zakres usług kosmetycznych, zapewniający Użytkownikom satysfakcje poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie, oferowanie dobrej jakości produktów, a wszystko to w ciepłej, domowej atmosferze przy przystępnych cenach. Będziemy również dbali o zapewnienie przyjaznego, sprawiedliwego i kreatywnego środowiska pracy, które akceptuje i docenia różnorodność, pomysły i ciężką pracę.
Zobacz równieżNasza misja : Dostarczać usługi i produkty, które uwydatnią piękno naszych klientów i wprowadzą w stan błogiego upojenia.

Nasze motto : „Piękno rodzi się tutaj!”

To najlepszy czas na rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia. Cierpliwie przez sześć miesięcy poszukiwaliśmy idealnej lokacji, aż w końcu znaleźliśmy. Zapytania obecnych klientów właścicielki, jej własne ambicje otwarcia pewnego dnia własnego salonu piękności, jak i znajomość profesjonalnych i doświadczonych kosmetyczek, które zostaną zatrudnione w salonie, sprawia że jest to przedsięwzięcie z dużym potencjałem.

Wioletta Król, współwłaścicielka, pracowała przez dwa lata w prestiżowym salonie piękności w Warszawie. Dzięki ciężkiej pracy i oddaniu, stworzyła zaufane grono klientów, które zachęciło ją do otwarcia własnego salonu piękności. Wioletta wraz ze swoim utalentowanym personelem, ma wszystkie niezbędne atuty by przedsięwzięcie, którego się podejmuje stało się sukcesem. Spodziewamy się, że nasza rosnąca popularność przyciągnie nowych klientów oraz kosmetyczki, które przyczynią się do przewidywanego wzrostu.

By osiągnąć nasze cele, „Odkrywamy piękno!” poszukuje 27 495 zł dodatkowego kapitału na inwestycje. Zaciągnięty kredy, będzie spłacany z bieżących przepływów pieniężnych, a zabezpieczony aktywami firmy i poparty charakterem, doświadczeniem i osobistymi gwarancjami właścicieli.

W tym miejscu mogą Państwo umieścić wykres ukazujący przychody, koszty, zysk na najbliższe trzy lata

1.1. Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu naszego przedsięwzięcia jest:

Lokalizacja: zapewnia łatwy dostęp do dużej ilości potencjalnych klientów
Otoczenie: tworzymy przyjazne otoczenie by zapewnić klientom uczucie relaksu, świadcząc jednocześnie profesjonalne usługi
Wygoda: oferujemy klientom pełny wachlarz usług w jednym miejscu, jak również wydłużone godziny otwarcia
Reputacja: właściciel jak i personel cieszą się opinia najlepszych w branży specjalistów


2 Rozpoczęcie działalności

2.0 Charakterystyka przedsiębiorstwa

„Odkrywamy piękno!”, w momencie pozyskania kapitału, zacznie oferować szeroką gamę usług kosmetycznych i produktów kosmetycznych. Będziemy dostarczać wysokiej jakości usług fryzjerskich, pedicure, manicure, oraz dermatologię kosmetyczną, z równoległą sprzedażą produktów kosmetycznych. Przewagą konkurencyjną „Odkrywamy piękno!” jest nasze zaangażowanie w świadczenie wszystkich usług kosmetycznych w jednej dogodnej lokalizacji.

2.1 Wstępna analiza finansowa

Po spędzeniu sześciu miesięcy na poszukiwaniach dogodnej lokalizacji do wynajęcia, właściciele zdecydowali się na rozpoczęcie inwestycji od podstaw. Kapitał potrzeby na start zostanie przeznaczony na wystrój, udoskonalenia zwiększające wartość dzierżawionego lokalu oraz na wyposażenie salonu. To jest jak salon kosmetyczny wystarczy zminic
2 1 2