Hejj ! Mam mały problem ; )
Jeśli chodzi o zadanie to jest ono z dziedziny muzyka/j. polski. Chodzi o napisanie recenzji z koncertu muzyki klasycznej. Informacje:
» Koncert odbył się w Farze Poznańskiej
» koncert był "organów"
» na koncercie grano utwory klasyczne-religijne
» koncert odbył się w Sobotę, 24 października 2009 r.
PS: JAKOŚ SIĘ ODWDZIĘCZĘ : )

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T17:41:33+01:00
W dniu 24 pazdziernika 2009rw sobote o godz.18.0 mieliśmy okazję gościć orkiestrę muzyki klasyczno-religijnej.Koncert odbył się w Farze Poznańskiej.Prowadzącym i dyrygentem był Waldemar Kowalski. W skład instrumentarium wchodziły: organy oraz talerze, tuba, flet porzeczny, klarnet, fagot, saksofon, trąbka, skrzypce,kontrabas.
Orkiestra przybyła na zaproszenie prezydenta poznania Andrzeja Nowaka. Zagrała ona utwory muzyki: klasycznej, i religijnej. Publiczność stanowiła społeczność . Gościem spesyjalnym był prezydent i licznie zaproszeni goście.
Koncert był interesujacy. Muzycy posiadali odpowiedni stroj,co dobrzewpłyneło to na odbiór widzów. Na sali panowała odpowiednia atmosfera. Orkiestra nie popełniała żadnej pomyłki w czasie prezentacji utworów. Była wspaniała prezentacja organów które miały 100 lat. Uczniowie mogli poznać ich dźwięk i wyglądu. Koncert trwał 2godz. i był wielkim wydarzeniem .
Podsumowując występ należał do najlepszych. Mamy wielka nadzieje że jeszcze kiedyś nas odwiedzą z nowym repertułałem.