Odpowiedzi

2009-11-23T17:31:35+01:00
W świetle wiary chrześcijańskiej one nic nie znaczą.
Wierzymy, że to Bóg ma dla nas określony i wspanialy plan. Jakiś czarny kot nie może go popsuć.
Horoskopy??
Nikt nie zna swojej przyszlości (no chyba, że prorocy;p) a już na pewno nie jest zależna od gwiazd, a ni od jakiegoś gościa z gazety, który im większe bzdury napisze tym dostanie więcej kasy.
Piątek 13?
Spójrz w swoje życie i powiedz czy 13 w piątek różni się od jakichś innych dni. Może odpowiem za cb- niee.

To wszystko są tylko zabobony, nie mają wplywu na naszą teraźniejszość ani przyszlość. Należy zaufać Bogu i to wystarczy.
2 3 2
2009-11-23T17:32:41+01:00
Wiara w zabobony jest nie chrześcijańska i nie prawdziwa, nie powinniśmy w to wierzyć gdyż to wymysł ludzki. Piątek 13 wielu osobom udaje się coś osiągnąć lub mają tego dnia szczęście. Czarny kot nie przynosi pecha gdyż może tam gdzie go zobaczyliśmy on sobie poprostu mieszka.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T22:43:11+01:00
Co myślę o horoskopie?
Jak wielu ludzi czyta i wierzy horoskopom, które jest złym informatorem człowieka. Człowiek z byt wiele wierzy że będzie szczęśliwym, miał dużo pieniędzy itp. A tak naprawdę horoskop jest kłamstwem.
Zapominając co to jest prawda i kto mówi prawdę.
Bóg jest prawdą i nigdy nie zawiódł człowieka.
Podał dłoń gdy człowiek tonął w grzechach swoich , ocalił go przez Miłosierdzie Swoje dając człowiekowi życie.
13 piątek?
Nigdy nie jest pechowym,piątkiem to tylko ludzkie wierzenia że ten dzień jest pechowym. 13-ka to dzień Matki Bożej Fatimskiej, Która się Objawiała każdego miesiąca dzieciom z Fatimy.
Czarny kot?
Czarny kot to błędne stwierdzenie, które nie powinno się wierzyć, bo człowiek ma swoje upadki ale z tych upadków się podnosi dzięki Zbawicielowi który każdego dnia podnosi człowieka, nawet w tedy kiedy człowiek wierzy że to kot przeleciał koło niego.Bóg jest Miłością który za każdym razem przebacza człowiekowi za jego występności i złe uczynki. Bóg szuka i potrzebuje człowieka, aby szedł każdego dnia za Nim.
Winniśmy kochać Boga szukaniem Go w każdej sprawie jako Dobra absolutnego, bez względu na wyrzeczenia, jakich to od nas wymaga.
2 3 2