Odpowiedzi

2009-11-23T17:30:23+01:00
1.petycja

Miejscowosc,dataSzanowny Panie dyrektor
Jako przewodniczący klasy ... zwracam się do Pana z prośbą o pozwolenie na zorganizowanie Klasowych andrzejek w przeszły poniedizałek
Pozdrawiam (podpis)

2. skarga
Adresat


Zwaracam sie z uprzejama prosba o pomoc w sprawie mojego sasiada ferdynanda kiepskiego. Powodem jedt zaklocanie ciszy nocnej. bylabym niezgonnie wdzieczna za jakakolwiek interwencje, niestety moje prosby zwrocone ku mojemu sasiadowi zdaja sie na nic..
3 5 3
2009-11-23T22:20:54+01:00
PETYCJA

Burmistrz

Urzędu Miasta i Gminy

w (miejscowość)

Panie Burmistrzu, My mieszkańcy okolicznych domów zwracamy się z prośbą o doprowadzenie do porządku skweru, znajdującego się u zbiegu ulic (wymienić ulice). Skwerek ten znajduje się obecnie w opłakanym stanie (połamane ławki, brak koszy na śmieci, nieskoszona trawa).

Mamy nadzieję, że to miejsce w końcu zostanie zauważone z okien Pana gabinetu.
SKARGA
Czesław Baton Przemyśl, dnia 20 października 2008r.
ul. Mokra 6/66
37-700 Przemyśl

Przemyska
Spółdzielnia Mieszkaniowa

Nazywam się Czesław Baton i mieszkam przy ul. Mokra 6/66. Dotychczas nie miałem problemów z moimi sąsiadami, ale od miesiąca gdy wprowadzili się nowi mieszkańcy do lokalu nr.67 mam wielkie kłopoty.
Mianowicie codziennie w mieszkaniu tym odbywają się całonocne głośne przyjęcia. Hałas ten przeszkadza nie tylko mi ale i innym mieszkańcom, którzy również się na to skarżą.
Wielokrotnie chodziłem do sąsiadów prosząc, by ściszono muzykę i aby zabawy trwały krócej, jednak nie spotkało się to z żadną reakcją z ich strony. Byli wobec mnie wulgarni i agresywni.
Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie tego problemu.
3 3 3