Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T17:40:44+01:00
ZANIEDBANE BUDYNKI
Bloki są całe przyozdobione graffiti, tak samo jak sklepy, szkoły i inne budynki w naszym mieście. Niektórzy ludzie nie szanują czyjejś pracy i nawet nowe lub odnowione budynki niszczą. Kolorowe rysunki,przekleństwa i napisy "dopingujące" nasze drużyny piłki nożnej zdobią nasze osiedle.
Ostatnio widziałam podobny napis (jeśli jesteś chłopakiem, zmień niektóre formy) na jednym z bloków. Na żwirku, który ozdobnie był przyczepiony do bloku ktoś napisał: "GKS". Wygląda to tragicznie. Dobrze, że cztery bloki zostały odnowione. Co prawda niektórym mieszkańcom nic to nie mówi, ale i tak cieszę się, iż ktoś zadziałał w tej sprawie.
  • Użytkownik Zadane
2009-11-23T17:46:54+01:00
To ma być Twoja okolica, więc raczej nie możemy Ci pomóc :)
ale jeśli chodzi o temat, to możesz napisać o życiu zwierząt w schronisku, znajdującego się w okolicy twojego miejsca zamieszkania. tytuł "schronisko - niesie pomoc czy cierpienie?".
i dalej dać wstęp - coraz częściej rodzice kupują swoim pociechom zwierzaki, które po krótkim czasie się nudzą. Wtedy pies tsaje się zbędnym ciężarem, którego należy się pozbyć. Najlepiej, gdy zwierzątko znajdzie jakiś inny kochający dom. W najlepszym przypadku trafia do schorniska. Ale czy jednak rzeczywście spotkało je w ten sposó szczęście. Dowiedzmy się jak sprawa wygląda w schronisku.... Abyśmy wiedzieli, jaki los im gotujemy.
i dalej sobie piszesz.
albo możesz napisać a temat problemów młodzieży - przemoc, agresja, narkotyki, alkohol.
albo o bezdomności
albo o zanieczyszceniu środkowisk aw twojej miejscowości (ekologia)