Odpowiedzi

2009-11-23T17:43:50+01:00
W której niema nic zadane przez cały rok szkolny, przerwy są dłuższe o 10 min a lekcje krótsze o 30 min .Pisze sie na laptopach a nie w zeszycie ,wszystko w szkolnym sklepiku jest o połowę tańsze.Każdy uczeń ma prawo przebywać gdzie chce i kiedy chce , w ciągu roku szkolnego są 2 sprawdziany i 4 kartkówki.Za nieodpowiednie zachowanie nauczyciele nie wpisują uwag tylko tłumaczą czym takie zachowanie grozi
2009-11-23T17:47:49+01:00
Marzy mi się szkoła w krórej uczniowie są ubrani w mundurki, lecz nie takie zwykłe.... Mundurki od najnowszych projektanków! W wymarzonej szkole chciałabym również, żeby na korytarzach znajdowały sie windy, przepiękne dekoracje oraz dyskretny monitornig, który powstrzymałby szkolnych łobuzów. W salach lekcyjnych marzą mi się komputery, telewizory oraz dobre wyposarzenie. Podobałaby mi się również najnowsza technologia zastosowana w każdej z klas.Marzy mi się stołówka, w której podają ulubione jedzenie uczniów i bogato wyposażony sklepik. Sala gimnastyczna byłaby ogromna, szkoła posiadałaby swoją siłownię oraz najnowszy sprzęt sportowy.
Moja wymarzona szkoła miałaby wielkie podwórko, miejsce, gdzie znajdowałby się szkolny ogródek z kwiatami i różnodne boiska.
2009-11-23T17:59:25+01:00
Marzy mi sie szkoła w której będzie obowiązywał jakiś regulamin .Gdzie będą mundurki ale nie takie jak w każdej szkole tylko takie kóre będzie nasza szkoła miała jako pierwsza. Lekcje by mogły być o 5-10 minut krótsze i troche dłuższe przerwy . Na lekcjach żeby nie było chałasu. i żeby nauczyciele nie krzyczeli bez potrzeby . I żeby każdy mógł korzystać z konkursów a nie tylko ci mądrzy ;;)
Proszęę