Zareklamuj powieść L.M.Montgomery pt. ''Ania z Zielonego Wzgorza'' , ktora porusza problemy nastolatkow.
uwzględnij:
- tytuł, autor, tematyka utworu
- środki językowe , np. kup, musisz ją mieć itp.
-ciekawe rozmieszczenie tekstu
- język, ortografia, interpunkcja

czekam na poprawne odpowiedzi :) PILNE !!!!

1

Odpowiedzi

2009-05-19T11:40:18+02:00
Witaj!` Tylko dzisiaj niesamowita promocja` - bestsellerowa powieść `Lucy M. Montgomery `"Ania z Zielonego Wzgórza" `za połowę ceny! `Nie możesz przegapić tej okazji,` drugi raz nieprędko się zdarzy! `Ta fantastyczna książka opowiada o życiu dziewczynki, której cechy ma każdy z nas, nieraz nawet o tym nie wiedząc :) Jest beztroska, ale trochę zagubiona, chciałaby podbić świat, a z drugiej strony nie ma ochoty opuszczać swojego miasteczka. Odnajdź w tej genialnej książce siebie!Co do rozmieszczenia tekstu, to zależy;
jeśli masz mieć do w zeszycie, to wyśrodkowujesz, a entery robisz tam, gdzie wstawiłam "`". Drukowanymi literami piszesz tytuł, innym kolorem "za połowę ceny". Odrobinę mniejszymi literami opis "Ta fantastyczna...". Ujmij go też w ramkę, tzn sama ustal gdzie będziesz robić entery, ale żeby tekst był zwarty.

Jeśli to ma być faktycznie reklama (plakat), to duży format, po środku zdjęcie okładki, zamiast "witaj", "Wielka promocja", pierwsza część tekstu nad zdjęciem, a opis pod.
Pozdrawiam:)
7 5 7