Mam na zadanie do opisania jakąś gwiazdę, a w zasadzie tylko jej wygląd zewnętrzny. Oto obrazek: http://infoludek.infoludek.pl/kultura/img/pink.jpg Chodzi mianowicie o Pink, błagam nie wiem w ogóle od czego zacząć. ; / Jeśli by ktoś mógł to żeby było uwzględnione: jaka jest twarz, kolor oczy , czy są one małe czy duże, kolor włosów i ich długość, znaki szczególne. I można coś wspomnieć o jej muzyce. Ale to już tylko tak napisałam. Jeszcze raz proszę o pomoc..:(

1

Odpowiedzi

2009-05-19T06:56:22+02:00
Wersja niemiecka:
Pink sieht sehr untypisch aus. Ihren Mund ist oval, sie schminkt sich sehr stark. Sie hat Ring nicht nur an die Ohren gemacht, aber auch im ihren Nase. Sie hat kleine grüne Augen. Ihren Haar sind blond mit lila Streichen, sie sind kurz und gestellt. Sie sieht modig aus. Sie ist eine Sängerin, ich mag ihre Musik. Sie ist eine Pop Rockstar. Meinen Meinung nach sie sieht schön aus.

Wersja polska:
Pink wygląda nietypowo. Jej twarz jest okrągła, maluje się bardzo mocno. Zrobiła sobie kolczyki nie tylko na uszach ale także i w nosie. Ma małe zielone oczy. Ma blond włosy z różowymi pasemkami, są krótkie i postawione. Wygląda modnie. Jest piosenkarką, lubię jej muzykę. Jest popową gwiazdą rocka. Moim zdaniem wygląda ładnie.