Odpowiedzi

2009-11-23T19:19:51+01:00
Liczyła 3 członków ( syna, córkę i żonę ). będziemy rozmawiać o wszystkich problemach i sprawach . Decyzje będziemy wspólnie podejmować . Chciałbym aby moje dzieci były dobrze wykształcone i były dobre w jakimś sporcie a najbardziej bym praną , aby mój syn został szczypiornistą a córka oszczepniczką . Moja żona była mądra, wyrozumiała, opiekuńcza i dobra dla mnie i jak dla potomstwa . Chce aby moja rodzina zawsze była radosna i aby było idać miłość w naszych sercach.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T19:21:08+01:00
Pragnę by rodzina, którą w przyszłości założę była zgodna. Ważne jest zaufanie, które buduje fundament porozumiewania się na przyszłość. Chciałabym, aby mój mąż był odpowiedzialny i rozsądny. Dzieci, które będziemy mieć powinny się nawzajem dogadywać, pomagać sobie i szanować. Dom jest miejscem gdzie powinniśmy czuć się najlepiej. Rodzina powinna się wspierać. Mam nadzieję, że w przyszłości będą odpowiedzialnym rodzicem.
2009-11-23T19:24:03+01:00
Pragnę by rodzina którą w przyszłości założę była bardzo szczęśliwa. Chcę żeby nie było ciągłych sporów. By było w niej bardzo dużo miłości i zaufania. A szczegulnie żeby nie była biedna. Chcę żeby ja i mój/moja mąż/żona znaleźli dobrą prace, a dzieci miały dobre wykształcenie i oczywiście były kurturalne. Żeby często spotykała się w całym gronie. Rodzina szczegulnie powinna się wspierać.By była zgodna. Chcę żeby nic nie zepsuło naszych wspólnych spotkań, i uczucia do nas. Mam nadzieje że w przyszłości moja rodzina była właśnie taka.