Troche trudne zadanie...dalem wszystkie moje punkty

Napisz opowiadanie (dowolne) związane z obozem harcerskim uzyj jak najwiecej wyrazów zwiazanych z obozem (co najmniej 10 zdań!)

Przykladowe wyrazy:
Latarka, Namiot, gra w podchody, odznaka, spiwór, warta, itp.
Mam nadzieje ze odpiszecie szybko bo potrzebuje tego natychmiast

1

Odpowiedzi

2009-05-19T16:17:03+02:00
Moja historia miała miejsce w zeszłoroczne wakacje,wraz z naszą drużyną harcerską wyruszyliśmy na obóz. Po przybyciu na miejsce szybko zwiedziliśmy okolice i zabraliśmy się za rokładanie namiotów. Po "zadomowieniu"
stwierdziliśmy że w taki ładny wieczór zrobimy ognisko, będziemy śpiewac harxcerskie piosenki przy akompaniamencie gitary i zastępowego który bedzie grał na niej, pobawimy sie w podchody, i naszą ulubioną zabawę która polega na odnalezieniu kilagromawego kamienia. A więc rozdzieliliśmy sie na grupki ja z dwoma zuchami poszliśmy po drewno,koleżanki szxykowały kiełbase,chleb,inni szykowali patyki na kiełbase,a jeszcze inni okładali miejsce na ognisko kamieniami .
Wcięgu godziny udało nam sie zrobic wszystko i wzięliśmy sie za rozpalanie ogniska. Wszyscy usiedliśmy wkoło ogniska obok siebie po skonsumowaniu pysznej kiełbaski, zaczeliśmy zabawy, śpiewanie piosenek,opowiadanie przerażliwych historii pod świetlając sie latarką.Ten piękny wieczór zakończył się późno. Ale wspomnienia są piękne.