Proszę o przetłumaczenie :

1. Viele Jugendliche haben Probleme mit der Haut. Erstens solltest du einen Hautarzt konsultieren. Der verschreibt dir sicher ein Medikament, das du exakt nach seinen Anweisungen anwenden musst. Zweitens ist ein Besuch in einem Kosmetiksalon ratsam. Deine Hut braucht sorgfältige Reinigung. Aber Vorsicht! Manipuliere nicht allein an den Pickeln herum, sonst bleiben an der Haut hässliche Spuren. Außerdem glaube ich nicht, dass die Hautprobleme die Ursache deiner Einsamkeit sind. Öffne dich anderen Menchen und du wirst sicher Freunde finden.
2. Viele Leute gehen mit gemischten Gefühlen in so einen anfängerkurs und sind unsicher, weil sie nicht wissen, was sie dort erwartet. Du bist nicht der einzige. Aber warum glaubst du, dass niemand mit dir reden will? Du solltest dich nicht enigeln, das hilft bestimmt nicht. Mach den ersten Schritt und sprich jemandes an. Du wirst bestimmt neue Freunde finden! Lesen ist eine faszinierende Sache , weil man sich in Gedanken in eine andere Welt zurückziehen kann. Du darfst aber die richtige Welt nicht vergessen.

3

Odpowiedzi

2009-11-23T20:33:26+01:00
1. Wielu młodych ludzi ma problemy ze skórą. Po pierwsze, należy skonsultować się z dermatologiem. Leki trzeba stosować dokładnie według jego wskazówek. Po drugie, wizyta w salonie piękności jest dobrym pomysłem. Kapelusz wymaga starannego czyszczenia. Ale uważaj! Nie tylko w celu manipulowania całą krostką, czy pozostać na skórze brzydkie znaki. Ponadto nie wierzę, że problemy ze skórą są przyczyną Twojej samotności. Otwórz się na innych ludzi i nadaje się to na pewno znajdziesz znajomych.
2. Wiele osób z mieszanymi uczuciami uczęszczają na taki kurs dla początkujących i nie mają pewności, ponieważ nie wiedzą, co ich tam czeka. Nie jesteś jedyny. Ale dlaczego uważasz, że nikt nie chce z tobą porozmawiać? Nie należy ENIGELN, że nie określa pomoc. Zrób pierwszy krok i powiedz komuś. Na pewno znajdziesz nowych przyjaciół! Czytanie jest fascynującą rzeczą, ponieważ możesz udać się myśleć w inny świat. Ale nie należy zapominać o realnym świecie.

*ENIGELN - nie wiem co znaczy to słowo. dobrze je przepisałaś?
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T20:34:42+01:00
Po polsku brzmi to mniej więcej taaak:

1. Wiele młodych ludzi ma problemy ze skórą. Po pierwsze, należy skonsultować się z dermatologiem. Przepisywanie leków na receptę oznacza, iż trzeba stosować się dokładnie według jego wskazówek. Po drugie, wizyta w salonie piękności jest dobrym pomysłem. Kapelusz wymaga starannego czyszczenia. Ale uwaga! Nie tylko w celu manipulowania całym krostką, czy pozostawianiem na skórze brzydkich znaków. Ponadto nie wierzę, że problemy ze skórą są przyczyną Twojej samotności. Otwórz się na innych ludzi, a na pewno znajdziesz jakichś znajomych.

2. Wiele osób z mieszanymi uczuciami uczęszcza na taki kurs dla początkujących i nie mają pewności, ponieważ nie wiedzą, co ich tam czeka. Nie jesteś jedyny. Ale dlaczego uważasz, że nikt nie chce z tobą porozmawiać? Nie należy myśleć, że jest to sytuacja bez wyjścia. Zrób pierwszy krok i powiedz o tym komuś. Na pewno znajdziesz nowych przyjaciół! Czytanie jest fascynującą rzeczą, ponieważ może pomóc udać ci się w inny świat. Ale nie należy zapominać o realnym świecie.
5 5 5
2009-11-23T20:35:32+01:00
1. Wielu młodych ludzi ma problemy ze skórą. Po pierwsze, należy skonsultować się z dermatologiem. Przepisywanie leków na pewno, że trzeba stosować dokładnie według jego wskazówek. Po drugie, wizyta w salonie piękności jest dobrym pomysłem. Kapelusz wymaga starannego czyszczenia. Ale uważaj! Nie tylko w celu manipulowania całym krostka, czy pozostać na skórze brzydkie znaki. Ponadto nie wierzę, że problemy ze skórą są przyczyną Twojej samotności. Otwórz się na innych ludzi i nadaje się to na pewno znajdziesz znajomych.
2. Wiele osób go z mieszanymi uczuciami w taki kurs dla początkujących i nie masz pewności, ponieważ nie wiedzą, co czeka ich tam. Nie jesteś jedyny. Ale dlaczego uważasz, że nikt nie chce z tobą porozmawiać? Nie należy enigeln was, że nie określa pomoc. Zrób pierwszy krok i powiedzieć komuś. Na pewno znaleźć nowych przyjaciół! Czytanie jest fascynujące rzeczy, ponieważ możesz udać się myśleć w inny świat. Ale nie należy zapominać o realnym świecie.
2 3 2