Odpowiedzi

2009-11-23T20:43:48+01:00
Internet od niewielu lat umożliwia nam kontakt z ludźmi nawet na drugim końcu świata. Dzięki niemu możemy utrzymywać znajomości z wakacji, a także poznawać nowych ludzi z różnych zakamarków świata. Jesteśmy w stanie poznawać ich kulturę, historię. Różne portale społecznościowe, komunikatory internetowe umożliwiają nam rozmowę "on line", czyli w danej chwili. Wszystkie komputery, które są podłączone do sieci i są w stanie połączyć się ze sobą. Internet jest jednak bardzo niebezpiecznym miejscem i powinno się traktować go z dystansem. Ciągłe przebywanie "w sieci" prowadzi do uzależnienia, które wbrew pozorom trudno jest wyleczyć. Podczas zawierania zupełnie nowych znajomości, powinniśmy jednak niezwykle uważać, ponieważ wadą Internetu jest fakt, że nie wiemy, kto jest po drugiej stronie. Ta sieć jest bardzo przydatna, ponieważ możemy komunikować się z osobami, z którymi ciężko nam utrzymać kontakt, głównie ze względu na miejsce zamieszkania. Jeśli korzysta się z niego umiejętnie i z umiarem, może on nam ułatwić życie.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T20:50:20+01:00
Internet w dzisiejszych czasach śmiało można nazwać "oknem na świat". Umożliwia on odwiedzanie różnych miejsc na całej kuli ziemskiej a także komunikowanie się z osobami tam mieszkającymi.
Aktualnie istnieje bardzo wiele komunikatorów bądź czatów, które dają możliwość rozmowy z ludźmi z całego świata. Można z nimi podyskutować na dany temat, wymieniać się poglądami w łatwy i szybki sposób nie opuszczając swojego pokoju !
Każdy może także nawiązać bliższe kontakty z ludźmi używając "internetowej poczty". Aktualnie bardzo wiele portali daje możliwość zakładania swojego kąta e-mail. Konto to pozwala nam na wysyłanie listów ( do których można dołączyć zdjęcia, piosenki czy nawet krótkie filmiki ) w szybki i wygodny sposób w dowolny zakątek świata.
Uważam, że internet jest bardzo przydatnym narzędziem komunikacji stworzonym przez człowieka i sądzę iż ta technologia będzie w przyszłości tak samo użytkowa jak dzisiaj.

może to nie najlepsze ale sądzę że wystarczy ^^. Ewentualnie można zmieć trochę zakończenie. pozdrawiam