Odpowiedzi

2009-11-23T21:52:26+01:00
Milośc jest dla mnie szczęściem, niespodziewanym, wspaniałym uczuciem. Dokładnie nie potrafię określic tego, ponieważ, myśle, że nie przeżyłam jeszcze swej prawdziwej miłości. Wiem jedynie, że zakochanie sprawia, że zapomina się o wszystkich zmartwieniach, troskach.
W miłości szukam poparcia, zrozumienia, szczęścia. Te trzy rzeczy są dla mnie najważniejsze. Dopełniają szczeście. Jest ona dla mnie czymś niepoznanym, ale mam nadzieję, że w przyszłości poznam to cudowne uczucie.
5 5 5
2009-11-23T22:09:10+01:00
Miłość jest dla mnie uczuciem najwyższym które łączy dwoje zwykłych ludzi w jedno.Jest to stan zawirowań, huśtawek nastroju itp. Osobiście w miłości szukam zrozumienia, wsparcia drugiej strony, szczerości, zaufania i wierności. To jest 5 podstawowych rzeczy jakich szukam w miłości. Miłość jest wspaniała, lecz można również przez nią cierpieć. Przykładem tego jest nieodwzajemnione uczucie. Zakochana osoba cierpi gdy druga strona nie odwzajemni uczucia którym ją darzy. Jest to bardzo przykre i bolesne. Aczkolwiek uważam iż miłość jest jednak wspaniałym i cudownym stanem.
5 4 5