Odpowiedzi

2009-11-23T22:50:00+01:00
Drogi przyjacielu (możesz tu wstawić imię) !
Na wstępie listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Mam nadzieję, że u ciebie wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Piszę ten list z pewnego powodu - pragnę Ci przedstawić moją opinię na temat wiary w Boga.
Jest on najwyższym z najwyższych, Stwórcą, Panem... Dzięki niemu istniejemy ja i ty. Dziękuję mu za to codziennie w porannej czy wieczornej modlitwie. Wiara w Boga moim zdaniem odgrywa ważną rolę w życiu człowieka, a właściwie chrześcijanina. Ta wiara dodaje pewnego rodzaju otuchy czy nadziei. Opowiem Ci pewną sytuację. Siedziałam sama, z dala od ludzi, zupełnie sama.
Ale podkreślam sama, a nie samotna. Zawsze jestem pewna, że Ojciec nade mną czuwa, tak jak i nad resztą.
Nie chcę się zbytnio rozpisywać, więc prosiłabym Cię o zrozumienie. Przesłanie, które miałam zamiar przekazać - przekazałam.
Mam nadzieję, że ten list zmieni Twój pogląd na wiarę w Boga.
Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam i życzę szczęścia.
milena13 [wpisz swoje imię i nazwisko]
3 4 3
2009-11-23T22:54:24+01:00
Cześć Darku,
Na początku mojego listu chciałbym Cię pozdrowić i przeprosić za to , że długo nie pisałem.W liście chciałbym ci powiedzieć i wytłumaczyć dlaczego wierzę w Boga o tuż Bóg nas kocha, stworzył nas i dal nam zbawienie.Jeden jet Bóg i zawsze będzie powinniśmy się modlić i chodzić na msze bo bóg nad nami czuwa to jest nasz Ojciec.Muszę już kończyć ale postaram się napisać jak najszybciej.
podpis
P.S Pozdrów rodzinkę.
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T22:58:33+01:00
Dzień dobry aniu


Na początku mojego listu pozdrawiam cię serdecznie.
Chciał bym ci w moim liście przedstawić argumenty świadczące za tym ,dlaczego warto wierzyć w boga.
Bóg nas stworzył i jesteśmy jego odbiciem i podobieństwem. on nas kocha z całego serca i wybacza nam nasze wszystkie grzechy.
Jest naszą ostoją w ciężkich chwilach i możemy zawsze zwrócić się do niego z każdym problemem.ja gdy mam jakiś problem lub gdy jest mi smutno to zawsze rozmawiam z nim w modlitwie i jest mi lżej na duszy.uwież mi aniu,że on mi zawsze pomaga ilekroć się do niego zwrócę.wiem że mi zawsze wybacza złe uczynki,więc lżej je naprawić i przeprosić moich blizkich.chociaż nie potrzebuję dowodów jego istnienia to i tak je mam bo zawsze mam od niego pomoc.
Bóg jest też naszym sędzią ale jest miłosierny i każe kochać bliźnich.dzięki przykazaniom bożym ludzie sobie pomagają jest harmonia w naszym życiu i pokój.
Przez przyjętą komunię jesteśmy rozgrzeszeni i wiemy że kiedyś w życiu wiecznym będziemy blizko boga i naszych rodzin.
Wiara w boga jest najcenniejszym darem jaki mamy w życiu dlatego warto w niego wieżyć .
Pozdrawiam cię gorąco i życzę ci dużo zdrowia oraz wielkiej wiary.

Marta.
4 4 4