Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-23T23:02:12+01:00
Fatalne zakończenie dyskoteki w jednej ze szkół.

Kiedyś, czyli 12 lutego, w naszej szkole, odbyła się dyskoteka z okazji walentynek.
Rozpoczęła sie o godzinie 16:00 i miała trwać do godziny 19:00. Jednak pewna uczennica, gdy weszła na salę kompletnie pijana,zaczęła się awanturować i obrażać wszystkich dookoła. Obelgami i krzykami, zakłóciła nastrój, jaki panował na sali.
Ja, nauczyciele i inni uczniowie próbowaliśmy ją uspokoić i wyprowadzić chcąc w ten sposób załagodzić sytuację, wywołaną przez ten incydent. Jednak nic nie wskóraliśmy i dyrektor zmuszony był wezwać funkcjonariuszy policjo, którzy zjawili się dość szybko i "zawinęli ją na dołek"- jak wyraził się jeden z moich kolegów, który stał w tym czasie obok mnie.
Pedagog szkolny zadzwonił po rodziców nastolatki, aby odebrali córkę z komisariatu.
Okazało się jednak, że nie tylko ona jest pod wpływem alkoholu. Paru innych uczniów "brało przykład" z koleżanki i także zachowywali się agresywnie. Jeden z uczestników zabawy rzucił się z pięściami na nauczyciela i pobił go do nieprzytomności. Jak dowiedziałam się chwilę później, za ten czyn grozi mu nawet poprawczak.
Po tym zdarzeniu dyskotekę odwołano i zapowiedziano nam, że w najbliższym czasie nie ma mowy o jakichkolwiek imprezach szkolnych.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-23T23:04:26+01:00
Jest troche pozno, wiec przykro mi ale ci nie napsize, choc podsune pewne pomysly ktore mam nadzieje ze ci pomoga ;)
A wiec co do reportazu z dyskoteki mozej opisac nowego, swietnego DJ ktory porwal wszystkich do tanca, wspaniala dekoracje sali ktora przygotowala IIA oraz jakas ciekawa historie typu ktos sie pobil o dziewczyne itp.
Powodzenia i milej nocki ;)
1 5 1
2009-11-23T23:05:41+01:00
Sławny uczeń w szkole zaprosił np. niezbyt lubianą dziewczynę do tańca
Ktoś zaprosił nauczycielkę do tańca, a ona szalała na parkiecie ze wszystkimi
Była świetna muzyka, oświetlenie i cała aranżeria (nawet niewiem co to znaczy ale kit), a w powietrzu unosił się lekki zapach potu (bo wszyscy świetnie się bawili, tańczyli itp
Pierwszy raz o kiedy pamiętasz wszyscy tańczyli i nikt nie stał przy ścianie
Po skończeniu dyskoteki wszyscy krzyczeli bis
Itp.