Odpowiedzi

2009-11-24T11:33:44+01:00
Czy przyjaźń jest najcenniejsza rzecza w naszym zyciu? Czy bez przyjazni nasze zycie jest monotonne i bezsensowne.
W moich rozwazaniach chce pokazac ze przyjazń jest glownym uczuciem i glownym powodem i argumentem naszego Zycia.
Mały Książę szybko nawiązuje kontakty z innymi. Róza ktora go bardzo zawiodla potrafil złapac na prawde świetny kontakt. Chronił ją by pokazać jaka jest wazna dla niego. Gdy zobaczył ze go oszukala.. nie potrafil sobie z Tym poradzić.. Bardzo ja kochał. A co my byśmy zorbili gdyby nasz przyjaciel nas oklamal? Jak mozna w ogole rozpoznac kto jest naszym przyjacielem? Czy zbyd czesto uzywanie słów "To ejst mój przyjaciel" Nie traci na wartości. Czesto dla młodzieży przyjacielem jest ten kto pogra w gre razem z nami albo ta ktora zrobi zadnie za nas. Czy to jest przyjaciel? Nie to nie jest zaden przyjaciel. Przyjaźń trzeba znalezc w serduszku. Trzeba czuc mega zaufanie i mega przywiazanie aby kogos nazwac "SWOIM PRZYJACIELEM" .
Mały Książę nawiazal kontak ze żmiją.. Chodź na poczatku sie Bal. nawiazal go .. Dlaczego? Przecież wszyscy mowili ze jest zla ze ma jad ze moze zabic. A on jednak z nia rozmawiał. Nie bal sie nie odzielal stworzen na dobre i złe póki ich nie poznal. A my dosc czesto mowimy ze "ona jest głupia" Bo nam tak kolezanka powiedziala. W zyciu trzeba wiedziec komu ufac i kto morze byc twoim przyjacielem.

Uwazam ze Moje argumenty zaczerpniete z Ksiazki pt Mały Książe Dąły do myslenia. Przyjaźń jest potrzebna nam do życia. Normlana rzecza jest to ze czlowiek chce nawiazac kontakt z innym czlowiem . Lecz czy na pewno wie komu morze zaufac i kto moze byc jego przyjacielem. Trzeba czuc to w sercu.
Bo "przyjaciel to ktos kto daje Ci totalna swobode bycia Soba"
8 2 8