Odpowiedzi

2009-11-27T13:08:21+01:00
Express sport -Szukane młode tealenty.
Sekcja Tenisowa w Poznaniu po raz pierwszy uruchamia program szkoleniowy ''Tenies z młodzieżą". Głównym założeniem programu jest wyszukanie najzdolniejszych młodych przyszłych tenisistów. W tym celu organizowane są na Kortach Tenisowych w Poznaniu przy ulicy Szkolnej 14 otwarte imprezy sportowe, podczas których wybrane zostaną do drugiego etapu najbardziej uzdolnione ruchowo dzieci. W naborze mogą uczestniczyć wszystkie dzieci w wieku od 6 do 9 lat .
Tenis kojarzy się większości z nas jako sport elitarny i drogi. My chcemy dać szansę wszystkim dzieciom nauki gry w tenisa. I to za darmo, bowiem wybrana grupa dzieci otrzyma możliwość bezpłatnego szkolenia tenisowego. Płacić będą nie rodzice, ale sponsorzy.
Pierwszy nabór odbył się w niedzielę 14 września. Przyszło 50 dzieci, które z wielkim zapałem pokazywały swoje sportowe umiejętności. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci. Warto przyjść i spróbować, nigdy nie wiadomo w kim drzemie ukryty talent.
2009-11-27T17:35:17+01:00
Dzis na stadionie o godz 20;00 odbył sie mecz Polska-Niemy.To był cudowny widok gdyz a.boruc nie przepuscil rzadnej bramki a napastnicy i pomocnicy oddawali duzo strzalow na bramke, a w tym smolarek strzelil 1 gola rogger 2 gole i cos nieprawdopodobnego Polska pokonala odwiecznych rywali udalo sie kibice szaleja wszyscy sa zadowoleni

no cos takiego nie wiem czy dobrze