Odpowiedzi

2009-11-24T16:07:03+01:00
No to tak jak bym miała swój własny czarodziejski sklep to na pewno w tym sklepie znalazły by się różne książki,stroje,eliksiry itp
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-24T16:16:25+01:00
Mój czarodziejski sklep nazywa się hokus-pokus.
Na zewnątrz do wejścia zachęcają dwie piękne czarodziejki. Sklep mieni się od kolorów i wszystkie są brokatowe. Na dachu siedzi mój kot Kimpek, który posiada magiczną moc odstraszania złych duchów. W sklepie półki same potrafią podać towar, o którym klient wystarczy że pomyśli. Jest tam wszystko o czym można pomarzyć.
Są tam dwa działy: antyczny i nowoczesny.W dziale z antykami znajdują się latające miotły ,magiczne zioła, czapki niewidki, czyli wszystko to co zostało wynalezione już dawno.W dziale nowoczesnym są same nowości- cukierki pomagające w nauce, kapsułki ze spełnianiem marzeń, lody zmieniające zło w dobro i dużo innych przydatnych rzeczy. Przy dotknięciu każdej rzeczy pojawiają się błyszczące gwiazdeczki i słychać cią przyjemną muzykę. Każdy słyszy taką na jaką ma ochotę.
W moim sklepie można znaleźć wszystko i wszystko ma swój magiczny zapach. Mam też w moim magicznym sklepie taki przycisk przy wyjściu, że po naciśnięciu go można przenieść się w każde miejsce.
1 5 1