Odpowiedzi

2009-11-24T16:16:52+01:00
Królestwo Boże jest dla mnie bardzo cenną Krainą. Chodząc do Kościoła oraz modląc się do Boga mieszkającego w tym Królestwie uświadamiam sobie i innym, że Kraina ta nie jest pustym słowem a wiarą w lepsze jutro. Codziennie myślę i marzę o pokoju na świecie który potwierdził by moją prawdomówność. Moim zdaniem skrucha, przebaczenie, pomoc, modlitwa, wypłakanie swoich grzechów to dowód na to, że Królestwo istnieje a dowódzca tam chce na pomóc.
Ja zawsze wierzyłam i wierzę w lepsze jutro.

Mam nadzieję, że pomogłam.Pozdrawiam!
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-24T16:19:43+01:00
Moim zdaniem, aby Królestwo Boże nie było pustym słowem, trzeba wiele pracy nad sobą. Modlitwa jest oczywiście podstawą, bo dzięki niej Pan Bóg może wysłuchać naszych próśb i je spełnić. Dobrymi uczynkami musimy zadowalać wszystkich ludzi, dzięki temu zyskamy szacunek i uznanie w ich oczach. Życie właśnie wtedy nabiera wartości, gdy możemy je innym ofiarować. Pełnimy wtedy służbę Bogu, który to wszystko widzi i "zapisuje" w swojej pamięci. Dzięki tym wszystkim dobrym uczynkom, na sądzie ostatecznym będziemy mieli wiele łask.
1 4 1
2009-11-24T16:44:46+01:00
Aby Krolestwo Boze nie bylo pustym słowem-musimy wierzyc w Chrystusa Krola. To On daje nam ta wielka sile do dzialania tylko trzeba sluchac glosu wlasnego serca. Jako dzieci boze modlmy sie o zbawienie, za zmarlych, o pokoj, o krzewiaca sie wiare w kazdym z nas. Aby nasza wiara nie byla tylko pustym slowem a czynem, dobrym czynem. Czynem ktory zmienia swiat na lepsze. Czytajmy wiec Biblie, chodzmy do Kosciola, w i e r z m y - a Krolestwo Boze stanie sie rzeczywistoscia, a co wiecej piekna rzeczywistoscia. Nie szara tylko kolorowa, bo kolorow nadaje Bog
;>
1 3 1