Odpowiedzi

2009-11-24T17:18:19+01:00
Drogi Hrabio Pułkucki

Prosił mnie pan o wystawienie oceny mojemu byłemu pracownikowi Józefowi Papkinowi.Otóż mocium panie wspominam go dobrze. Jest on wiecznym marzycielem lecz sumiennym pracownikiem. Jest dobrze wychowany i zna sasady savour vivre. Świetnie czyta i stawia tytle doskonale. Kobiety go uwielbiają.Uwiódł dla mnie Podstolinę. Co do Klary miał też plany ale ona kochała Wacława Jest uzdolniony muzycznie i umie grać na angielskiej gitarze. Jeśli waćpan dzieci posiada to Papkin sprawi się doskonale ponieważ zna dużo piosenek i opowieści.
Ma o świetne poczucie humoru. Zawsze dostojnie ubrany.Niestety ma też wady. Wyolbrzymiał swoje czyny , naprzykład gdy miał przegonić mularzy stał i nic nie robił. Potem gdy mi o tym opowiadał powiedział ze sam ich przegonił siłą. Rzadko jest upity więc zawsze jest gotowy na nowe polecenia. Niestety jest bardzo łakomy na pieniądze. Za jedną sakiewką złota w ogień skoczy. Nie jest odważny choć na początku się wydaje się być nieustraszonym. Zna bardzo dobrze łacine.
Jest on wybornym partnerem do rozmów.
Jak widzi Waćpan najęcie Papkina będzie bardzo dobra decyzją.

Pozdrowienia Cześnik Raptusiewicz
2009-11-24T17:21:49+01:00
Papkin był osobą, który mówił jedno, a robił drugie. Był osobą, która lubiła się przchwalać. Również mówił o sobie, że pięknie śpiewa, a tak naprawde fałszuje
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-24T17:24:53+01:00
Papkin jest pokrętnym kłamcą prubującym oszukać każdego. Ten oszust próbuje przekonać każdego że jest wielkim i odważnym człowiekiem którego każdy kto go zna się boi. Żołnierzem za jakiego się uważał w ogóle nie był a całą kasę którą otrzymał zabrali mu pewnie jacyś zbójcy.
2 5 2