Prosze o pilna odpowiedz zadzanie brzmi tak :
Wybierz 3 przegladarki internetowe i opisz je. Wskarz jedna z tych 3 i napisz dlaczego jest najlepsza z nich wszystkich. PROSZE O POMOC BARDSZO PILNE. I prosze opisac wszystkie 3 przeladarki internetowe a potem ktora
z nich jest najlepsza Odpowiedz ma zajmowac strone. Z gory dziekuje musze dostac 5 bo inaczej sie nie poprawie

1

Odpowiedzi

2009-05-19T21:48:45+02:00
Przeglądarki grup Mozilla Firefox, Opera oraz Internet Explorer, to bez wątpienia światowa czołówka tego typu oprogramowania. O ile, do momentu premiery Internet Explorera 8, przeglądarkom spod znaku Microsoftu zarzucano archaiczność, dziś programiści z Redmond na powrót dołączyli do grona developerów, wyznaczających światowe standardy. Każda z trzech najpopularniejszych przeglądarek, oferuje użytkownikowi coś unikalnego. W przypadku Firefoxa, jest to potężna liczba rozszerzeń, pozwalających na bardzo pełne spersonalizowanie przeglądarki. Atutem „Liska" jest również wyjście w kierunku web developerów.

Wybieram Operę. Opera to stabilność, szybkość, oraz kompleksowość oferowanych rozwiązań. Osoby, decydujące się na tę przeglądarkę, otrzymują zintegrowany pakiet narzędzi, takich jak (pomijając przeglądarkę) klient BitTorrent, czytnik RSS, a nawet program pocztowy.