Odpowiedzi

2009-11-27T17:28:57+01:00
Ten samochodzik wiele ma wspólnego z moim dzieciństwem.Jest to piękny czerwony kabriolet i był moim pierwszym zdalnie sterowanym ałtkiem.Dostałem go gdy miałem trzy latka i nie bardzo wiedziałem jak się nim posługiwać ale po kilku dniach już potrafiłem nim kierować.Teraz wiem , że to model z tysiąc dziewięćset trzydziestego siódmego roku oczywiście pierwsze wydanie było dopiero w tysiąc dziewięć dziewięćdziesiątym drugim roku.Teraz dużo kosztuje i stoi umnie w pokoju na półce bardzo o niego dbam i każdy kto przyjdzie mnie odwiedzić może go zobaczyć.Pozdrawiam serdecznie i informuje , że można go podziwiać codziennie w czwartek od godz 7,00 do godz 17,00 w muzeum samochodzików.
1 5 1
2009-11-27T21:04:56+01:00
Dostałam tego misia kiedy miałam 2 latka.Od tamtego czasu nie rozstawałam się z nim.Chodziłam z mamą i misiem na zakupy ,do parku i w wiele innych ciekawych miejsc .Chodziłam z niem nawet do przedszkola. Bardzo lubiłam z nim spać ponieważ miał miłe i puszyste futerko . Kochałam go .Kiedy zaczęłam chodzić do podstawówki misia trzymałam w plecaku .Dziadek wmawiał mi że jestem zadurza na takie zabawki .Posłuchałam dziadka i oddałam go biednym .Myślę o nim do dziś.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-27T21:09:14+01:00
Teraz jestem kim kiestem dzięki pomocy małej zabawki, był to drewniany żołnieżyk. Gdy miałem jakieś problemy czy nieradziłem sobie z pewnymi sprawami, siadałem i bawiłem się nim zaraz mi przechodziło zapominałem o wszystkich problemach.Zawsze mogłem na niego liczyć była to tylko zabawka ale dlamnie wiele znaczyła, miałem do njej wielki sentyment. Niektóż mogli się dziwić że można dażyć takim uczuciem małego drewnianego żołnierzyka ale mnie to nieopchodziło, mieliśmy swój świat w którym było nam dobrze i nieopchodziło nas wtedy nic innego. Nigdy nie miałem lepszej zabawki, choćiasz były nowoczesne i piękne jua zawsze wolałem mojego starego żołnieżyka z drewna, mógł być niewiem jak zniszczony i brzydki ja wiązałem z nim sentyment!

Tylko sprawć błędy:)