Pilne NA jutro Proszę O szybka Odpowiedz :

'' Dostałeś List Od koleżanki , u której będziesz mieszkać w czasie wymiany międzyszkolnej . napisz do niej list w który'' :

- Dziękujesz jej za list i zdjęcia
-opowiadasz o swoich najbliższych , ich zawodach i aktualnych zajęciach
-informujesz o swoich planach wakacyjnych (lub ich braku) i pytasz o plany wakacyjne koleżanki
-Wyrażasz radość z nadchodzącego spotkania i poznania jej rodziny

Proszę jeszcze o napisanie tego PO Polsku znaczy przetlumaczenie .! Dziękuje :>

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-24T18:57:25+01:00
Hallo .... Wie gehs't?
Wir danken Ihnen für Ihren Brief und ein Foto. Sie waren sehr schön. Du fragst über meine nächsten Angehörigen, so dass Sie sagen, ein wenig darüber. Meine Mutter ist 37 Jahre alt und heißt Martha. Sie ist ein Komponist und komponiert Musik. Mein Vater rief Adam und verfügt über 40 Jahre alt. Es ist ein Bergmann und arbeitete er in den Minen. Soweit meine Pläne für den Urlaub, es ist aus dem Meer im August. Jedenfalls habe ich meine freie Zeit. Und was haben Sie Pläne für die Ferien? Ich weiß nicht einmal, wie glücklich ich bin dabei ist, dass wir gleich sehen werden. Und sie möchten gerne Ihre Familie kennen. :.... Mit freundlichen Grüßen

Cześć ....
Jak się masz? Dziękuję Ci za twój list i za zdjęcia. Były bardzo piękne. Pytałaś się o moją najbliższą rodzinę, więc Ci trochę o niej opowiem. Moja mama ma 37 lat i nazywa się Marta. Ona jest kompozytorem i zajmuje się komponowaniem muzyki. Mój tata nazywa się Adam i ma 40 lat. Jest górnikiem i on pracuje w kopalni. Jeżeli chodzi o moje plany na wakacje, to wybieram się nad morze w sierpniu. A tak poza tym to mam wolny czas.A jakie ty masz plany na wakacje? Nawet nie wiesz jak się cieszę z tego że się wkrótce zobaczymy. I bardzo chciałabym poznać twoją rodzinę.
Pozdrawiam :....
2009-11-24T19:08:34+01:00
Hallo
Ich begrüße auf dem Anfang herzlich dich. Ich danke hinter deinem Brief und deine Aufnahme. Meine Familie ist klein. Ich wohne zu Hause Familien mit dem Mama, ein Papa und Bruder. mEin Mutter ist eine Lehrerin. mEiner Vater ist ein Geschäftsmann. mEin Bruder lernt in der Grundschule. Wir planen in Sommer in das Ausland auszufahren. Ein Mama uns überredet damit wir führen in das Griechenland.
Sehr freue mich, dass wir sie nicht lange werden treffen und dass kennen ich werde lernen deine Familie.
Ich begrüße


Hallo
Na początku serdecznie cię pozdrawiam. Dziękuję za twój list i twoje zdjęcie. Moja rodzina jest mała. Mieszkam w domu jednorodzinnym z mamą, tatą i bratem. Mama jest nauczycielką. Tata jest biznesmenem. Brat uczy się w szkole podstawowej. W wakację planujemy wyjechać za granicę. Mama nas namawia abyśmy pojechali do Grecji.
Bardzo się cieszę, że sie niedługo spotkamy i że poznam twoją rodzinę.
Pozdrawiam