Ciało fizyczne jest to.........................................
substancja jest to....................,a metal z którego go wykonano ,jest............................Ciałem fizycznym jest np..............wykonany z ..............,czyli substancji.
Cechy substancji umożliwiające.........................jej od innych substancji noszą nazwę..........................Substancja wykazuje charakterystyczne............................,dzięki którym mozna ja zidentyfikować.

3

Odpowiedzi

Ciało fizyczne jest to każdy otaczający nas przedmiot
substancja jest to materiał , z którego jest zbudowane ciało fizyczne
a metal z którego go wykonano , jest ciałem fizycznym
ciałem fizycznym jest np. stół wykonany z drewna , czyli substancji
cechy substancji umozliwiające rozpoznanie jej od innych substancji noszą nazwę właściwości
substancja wykazuje charakterystyczne cechy , dzieki ktorym mozna ja zidentyfikowac : - )
111 3 111
2009-11-24T19:06:52+01:00
Ciało fizyczne jest to przedmiot. Substancja jest to materia z której zbudowane jest ciało fizyczne. Drut miedziany jest ciałem fizycznym, a metal, z którego go wykonano jest substancją. Ciałem fizycznym jest np. gwóźdź wykonany z żelaza, czyli substancji. Cechy substancji umożliwiające odróznienie jej od innych substancji noszą nazwe właściwości. Substancja wykazuje charakterystyczne cechy właściwości, dzięki którym można ją zidentyfikować.
Mam nadzije, że pomogla.;);*
127 4 127
Najlepsza Odpowiedź!
Ciało fizyczne jest to przedmiot zbudowany z różnych substancji. Substancja jest to materia o określonych właściwościach.
Drut miedziany jest ciałem fizycznym, a metal, z którego go wykonano, jest substancją. Ciałem fizycznym jest np. płytka miedziana wykonana z miedzi, czyli substancji.
Cechy substancji umożliwiające odróżnienie jej od innych substancji noszą nazwę charakterystycznych. Substancja wykazuje charakterystyczne cechy, dzięki którym można ją zidentyfikować.
369 3 369