Odpowiedzi

2009-11-24T19:37:31+01:00
Moje ostatnie wakacje, były niezapomniane. Do dziś chętnie powracam do nich myślami. Jestem pewna, iż nie zapomne o nich jeszcze przez długi czas.
Na początku lipca wyjechałam z całą rodziną nad morze. Około południa, byliśmy na miejscu. Ucieszyła nas piękna i słoneczna pogoda. Od razu po zaniesieniu bagaży do hotelu, z pośpiechem poszliśmy na złocistą plażę. Błękit wody zachęcał do wskoczeniu do niej i pływania. Rodzice postanowili rozłożyć leżaki i pozostać na plaży, aby wygrzewać się na słońcu. Ja z rodzeństwem od razu pobiegliśmy popływać. Wieczorem, poszliśmy wszyscy do kina na wspaniały, familijny film. Mimo, iż w sali było dużo ludzi, nie narzekaliśmy. Po obfitej kolacji zaczęłam planować następny dzień, który spędziliśmy na zwiedzaniu Trójmiasta.
W taki sposób spędziłam całe długie dwa dni. Z niechęcią pakowałam się, aby powrócić do domu
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-24T20:10:24+01:00

I was in this year on holiday in mountains. I was with my parents in Zakopane. There I have spent all week in center of july. Weather was different, sometimes rain and sometimes sunny beautifull sun. In the morning we walked in moutains. We ate dinner in bars. Górale very good cooking. In the evening we going to walk and sometimes we made barbecue with very popular oscypek. We sometimes toured. We going in Morskie Oko, Gubalowka, Kasprowy Wierch. Everyware it's very beautifull views. These holiday i don't memorable. I think that there I will return else. It's very beautfull city. I motivate visiting Zakopane with your family.