Odpowiedzi

2009-05-20T20:18:58+02:00
Postaram się pomóc;))

narnia dn. 22.06.1999r/

Drodzy mieszkańcy narni

Proszę abyście zapoznali się z treścią tego listu gdyż ma on ustrzec was przed niebezpieczeństwem. Niebezpieczeństwo to grozi wam w czasie spożywanie ptasiego mleczka.
Wyjaśniam już iż chodzi o ptasie mleczko którym częstuje często królowa narni. Ten jakże z pozoru niewinny gest jest w praktyce przynętom. Każdy z was kto da się namówić na zjedzenie takiego smakołyku wpadnie w nałóg spożywania go i za wszelką cenę będzie chciał to robić co zaś to będzie wiązało się z koniecznością przypodobania się królowej. Właśnie to zmusi was do mówienia jej wszystkiego czego tylko zażąda czyli szpiegowania na jej zleceni co z kolei oznaczać będzie że za taki smakołyk staniecie się jej służącymi. Oczywiście nie będzie to równoznaczne z dostawaniem owego ptasiego mleczka gdyż jeżeli uzna ona że wasze informacje jej nie zadowalają lub w jakim kolwiek stopniu odmuwicie jej posłuszeństwa natychmiast karze was wrzucić do lochów lub zamieni w kamień. Jak więc widzicie nie przyniesie wam to nic dobrego.
Mam szczerą nadzieje ze ten list dotarł i przekonał jak największe grono z was i pomoże ustrzec sie przed niebezpieczeństwem.
4 4 4