I was born in newcastle in 1992.When was young we lived in a different house.It was in a place called gosforth.we' ve moved since then and i' ve lived here in jesmond for six years now.My earliest memory is very clear .We were on holiday in france and i was plaing on the beach,looking for shells.i also remember my first day at primary school.My teacher' s name was Mrs. Hammond and i crau in the first class
prosze przetłumaczyci na polski

2

Odpowiedzi

2009-11-24T19:55:09+01:00
Urodziłam się w Newcastle w 1992 roku. Kiedy byłam młoda mieszkaliśmy w innym domu.To było w miejscu, które nazwano Gosforth. Moja najwcześniejsza pamięć jest bardzo jasna. Byliśmy na wakacjach we Francji, bawiłam się na plaży, szukałam muszelek. Pamiętam również mój pierwszy dzień w szkole podstawowej. Mój nauczyciel nazywał się Pani Hammond. "and i crau in the first class" - słowa "crau" nie rozumiem? miało być "cry? :D Wtedy byłoby - I płakałam w pierwszej klasie.
2009-11-24T19:58:58+01:00
Urodziłem się w Newcastle w roku 1992. W latach mojej młodości mieszkaliśmy w innym domu w miejscu zwanym Gosforth. Od tego czasu przeprowadziliśmy do Josmond, gdzie mieszkam już od 6 lat. Moje najstarsze wspomnienia są bardzo wyraźne. Byliśmy we Francji na wakacjach, a ja bawiłem się na plaży szukając muszelek. Pamiętam też mój pierwszy dzień w szkole podstawowej. Moja nauczycielka nazywała się Pani Hammond (crau?? Nie ma takiego słowa, chodziło o cried? płakałem? chyba tak), a ja płakałem na pierwszych zajęciach.

Błędy koleżanki wyżej:
"różnych domach" - miała być liczba pojedyńcza
"we've moved since..." - opuszczony fragment
"Pan Hammond." - chodziło o Panią Hammond