Podaj przyklad postaci literackiej którą lubisz i podziwiasz następnie uzupełnij końcową część chakterystyki tego bohatera.

Za największą zaletę tej postaci niewątpliwie można uznać....................................................................................
Muszę przyznać , że bardo inponuje mi również swoim ..............................................W postępowaniu uwidacznia się ...............................................................i dlatego też go cenię .
moim zdaniem jest to postać , którą każdy z nas chciałby poznać i od której mógłby się wiele nauczyć. Ze względu na ............................................stanowi dla mnie wzór do naśladowaniaUZUPEŁNIJ W TE KROPKI
1

Odpowiedzi

2009-11-25T11:38:57+01:00
Hektor z mitologii Greckiej

Za największą zaletę tej postaci niewątpliwie można uznać bezgraniczne oddanie swojej ojczyznie,dla której był w stanie poświęcić swoje życie.Musze przyznać że bardzo imponuje mi również swoim postępowaniem w odniesieniu do przeciwnka nieważne jak mu się naraził zawsze miał dla swojego wroga należyty szacuneki i uważał go za równego sobie.W postępowaniu uwidacznia się jego męstwo,duma oraz niewątpliwa szlachetność i dlatego też go cenie.Moim zdaniem jest to postać , którą każdy z nas chciałby poznać i od której mógłby się wiele nauczyć. Ze względu na to że oprócz cech wspaniałego wojownika wyróżniał się również troskliwością i opiekuńczością w odniesieniu do swoich najbliższych stanowi dla mnie wzór do naśladowania.
7 3 7