Odpowiedzi

2009-11-24T21:15:59+01:00
Niektórzy wpadają w apatię, niektórzy robią rachunek sumienia, głównie opanowuje ich strach. Część takich ludzi próbuje pozałatwiać niedokończone sprawy, żeby w razie śmierci nie obarczać tym przyjaciół i rodziny. Niektórzy próbują dowiedzieć się czegoś o danej chorobie.
2009-11-24T21:16:30+01:00
Myślę,że to jaka reakcja się pojawi na wiadomość o nieuleczalnej chorobie zależy od człowieka,jego charakteru,postrzegania świata.
Uważam,że mimo wszystko jest to dla każdego ogromny szok bo samo słowo nieuleczalny stawia przed nami ogrom pytań-dlaczego ja?dlaczego teraz?po co? itd...
Ciężko jest stwierdzić jak się zachowują ludzie.Warto byłoby się zastanowić nad tym jak zachować się powinno lub jak można by było się zachować.
Moim zdaniem wszystko się dzieje po coś.Ale pomimo wszelakich przeciwności nie należy się załamywać i poddawać bo po to Bóg wystawia nas na próby abyśmy mogli zmierzyć się z tym co nieznane i sprawdzić jak mocna i głęboka jest nasza wiara w sens życia.A im bardziej nie będziemy się poddawać tym większe prawdopodobieństwo,że los sie odwróci i wszystko wróci do normalnego porządku.
2009-11-24T21:20:27+01:00
Zazwyczaj ludzie którzy usłyszą tą przykrą wiadomość, tracą sens życia. Są też ludzie którzy nie boją się śmierci i chcą cieszyć się resztą swojego życia i ostatni czas spędzać ze swoją rodziną czy dziećmi.