Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T14:33:31+01:00
Naruto- główny bohater mangi i anime Naruto.
Historia Naruto zaczyna się, gdy Czwarty Hokage, w obronie wioski przed lisem o dziewięciu ogonach poświęca swoje życie, umieszczając bestię w ciele nowo narodzonego chłopca- swojego syna.Kiedy w Naruto narasta gniew, czakra demona wydostaję się na zewnątrz i dodaję mu sił, jednocześnie gojąc jego rany. Naruto wychował się w samotności, unikany przez mieszkańców wioski. Czwarty Hokage pragnął, aby traktowano go jak bohatera, który uratował wioskę. Dotkliwe kary, które wprowadził następny Hokage za mówienie o przeszłości, powstrzymują starszych przed otwartą wrogością, jednakże ich niechęć w stosunku do Naruto przenosi się na jego rówieśników, którzy nie znają prawdy. Sam Naruto dowiaduje się o zapieczętowanym w nim Kyūbi dopiero w wieku 12 lat, wcześniej sprawiwszy mnóstwo problemów wychowawczych, chcąc w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Do jego cech charakteru należy hałaśliwość, umiejętność zaskakiwania oraz przekonanie, że któregoś dnia zostanie największym w historii Hokage. Osiągnięcie tego celu ma zapewnić mu uznanie mieszkańców Konohy. Naruto trenuje bez wytchnienia, aby osiągnąć swoje marzenie.
Determinacja chłopaka, jego szacunek i lojalność względem przyjaciół oraz miłość do Konohy sprawiają, że przyciąga do siebie wielu ludzi. Z drugiej strony potrafi też być osobą nieznośną i dziecinną, co przejawia się głównie we wspomnianym wcześniej hałaśliwym zachowaniu oraz zamiłowaniu do śmiesznych przedmiotów . Naruto posiada wspaniały dar - każdy, kto go poznaje, zostaje jego przyjacielem.


Ja bym to tak napisała :)

1 5 1
2009-11-25T14:38:08+01:00
Moim ulubionym bohaterem jest Maciej Zakościelny. Lubię go za to, że jest miły, umie bardzo dobrze udawać różnych postaci. Gra on w wielu filmach i jest bardzo sławny.
Niewiele o nim wiem, ponieważ znam go tylko z ekranu telewizora. Ma on około trzydziestu lat. Z tego co wiem nie ma on dzieci, ani żony. Między innymi występuje w filmach: kryminalni, tylko mnie kochaj jak również czas honoru. W tych filmach wypad świetnie. Nie znam wszystkich filmów, w których grał. Nie znam jego hobby, ale wiem, że należy on do ludzi bardziej szalonych.
Nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć o tym aktorze, aczkolwiek jak wspominałam wcześniej bardzo go lubię.

2009-11-25T15:29:41+01:00
Moją ulubioną książką i zarazem filmem jest ZMIERZCH , jest to bardzo interesująca książka . Głownymi bohaterami są Bella [ Isabella ] i Edwar , jednak ja wolę belle . Jej historia w tej książce jest ciekawa ale ona sama jest interesującą postacią . Bella jest wysoką szczupłą dziewczyną . Ma bladą skóre [ jak wampir ] i czekoladowe oczy . Ma długie , grube kręcone włosy koloru brązowego . Ona sama nie uważa się za pięknośc jednak ma duże powodzenie u chłopaków . Bella bardzo lubi czytac i dużo temu poświęca . Dziewczyna nie znosi swojego pełnego imienia " ISABELLA " wtedy wszystkich poprawiia i każe do siebie mówic Bella . Bella jest skrytą i cichą osobą . Jest inteligentna , wyrozumiała i czuła . Jest bardzo impulsywną osobą , zazwyczaj stara się zwalczac tę cechę . Mimo swojej małomówności ma dużo przyjaciół .
Moim zdaniem jest ona świetną bohaterką i podziwiam ją za to że jest z Edwardem choc on i jego rodzina to Wamipry.

możee byc . ?