Odpowiedzi

2009-11-25T14:58:54+01:00
Mały książe przybył na Ziemię z planety dzieciństwa w poszukiwaniu przyjaciela.Po drodze zwiedził sześć planet,których mieszkańcy swym zachowaniem przypominają typowe postawy ludzi dorosłych.Pojawił sie nagle i niespodziewanie na środku pustyni i poprosił Pilota o narysowanie baranka.Początkowo wzbudził jego zdziwienie i gniew,potem obaj sie zaprzyjaźnili.Pilot odkrył przy Małym Księciu,że i on ma w sobie wiele dziecięcych cech,a mieszkaniec asteroidy b-612 poznał ludzi,odwiedzając szereg planet.
5 4 5
2009-11-25T14:59:18+01:00
Chłopiec miły i czarujący, o jasnych włosach i słodkiej buzi. Można, by stwierdzić iż jest nieco naiwny, prostoduszny, prawdomówny i ma wielkie zaufanie do ludzi. Z szacunkiem odnosi się do wszystkich, radzi sobie samodzielnie, nie potrzebuje pomocy od innych. Czytając jego przygody możemy jeszcze raz spojrzeć na świat oczami dziecka. Książę zakochał się w róży, która samotnie rosła na jego planecie. Nie był pewnien co do tego, czy to uczucie jest wzajemne. Podróżując szukał odpowiedzi na pytania, jak traktować kogoś kogo się kocha.
Wędrówka dała mu przekonanie, że jedynie serce stwarza prawdziwy obraz. Na wybrany kwiat nie można patrzeć tak, jak na inne róże. Postanowił więc wrócić na swą planetę i być dobry dla swojej wybranki.
4 1 4
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T15:02:02+01:00
Charakterystyka Małego Księcia.
Jest miłym i czarującym dzieckiem o jasnych włosach i sympatycznej buzi.Pochodzi zplanety oznaczonej symbolem B-612. Cały czas jest prostoduszny, można powiedzieć naiwny, nigdy nie kłamie i bezgranicznie wierzy innym. Szanuje poglądy każdego, ale samodzielnie dobiera sobie towarzystwo. Każdy z nas miał kiedyś podobne cechy - niestety, poźniejsze życie, jego brutalność, rozczarowania, twarda rzeczywistość pozbawiły nas większości z nich. Tylko niekiedy potrafimy jeszcze spojrzeć na świat oczami dziecka.Mały Książę wyruszył w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie czy róża jest jego prawdziwą i jedyną miłością.

11 3 11