Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T17:00:44+01:00
1. Wielu ludzi żyje w ziągłym stresie i pośpiechu. Tydzień zaczynają od poniedziałku pełnego zadań i obowiązków. Są zmęczeni i często narzekają, najczęściej z powodu braku snu bądź czasu. Mają jednak całkowitąrację, ponieważ do poniedziałku do piątku są dni robocze. Ludzie muszą chodzić do pracy i wykonywać odbowiązki. Po ciężkim tygodniu nadchodzi piątek. Dzieńw którym zaraz po pracy można wypocząć. oderwać się od papierów i innych zadań. Mają wtedy prawo do odpoczynku i rekalsku, dlatego też piątki są najpiękniejszym dniem tygodnia.

2, W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi staje się bohaterami, lecz nie tylko, bywają nimi też osoby starsze. Aby zostać takim człowiekiem nie wystarczy od czasu do czasu pomóc człowiekowi. Tu chodzi o coś więcej, chodzi o to, że prawdziwym bohaterem jest ten, kto jest gotów poświęcić własne życie dla dobra drugiego człowieka. Los drugiego człowieka nie jest mu obojętny i nie przejdzie niezauważając człowieka w potrzebie. Takich ludzi niestety jest coraz mniej, nie zwracamy często uwagi na czyjeś problemy. Postarajmy się, aby to się zmnieniło.

3. Dzisiejsza młodzież coraz rzadziej słucha rodiców, bądź przestrzega jakich kolwiek zasad. Coraz młodsi luzie, zazwyczaj przez namowę kolegów, bądź przez chęć popisania się, sięgają po alkohol, papierowy i narkotyki. Coraz więcej ludzi umiera przez takie nawyki. Inną sprawą jest nieodpowiedzialność i lekkomyślnośc. Ludzie młodzi, którym brak wrażen zasiadają za kierownicą. Rozpędzają sie do takiej prędkości, że zazwyzaj kończy się to kalectwem, najczęściej śmiercią. Naszym zadaniem jest pomoc takim osobom, aby nie popełniły takieg błędu. Nie bądźmy obojętni!

Mam nadzieję, że się przyda (jest bardzo mało punktów za to zadanie, więc liczę na najlpeszą odpowiedź)
2 1 2