Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T15:05:14+01:00
Mój pokój jest pełen rozmaitych kolorów. Jego przestrzeń: nie jest zbyt duża/jest bardzo duża. W moim pokoju przeważają kolory: (wypisujemy). Na wprost od wejścia do pokoju stoi duże, wygodne łóżko wyścielone ładną, kwiecistą kościelą o kolorach pastelowych. Koło łóżka znajdują się dwa okna, a na nich drewniane żaluzje. Niedaleko stoi szafka narożna i pamiątki z wakacji, zabawki oraz duże pudło, w którym znajdują się niepotrzebne rzeczy. Metr za szafką umieszczona jest wielka komoda,a na niej 60-o litrowe akwarium z kolorowymi rybkami. Zaraz po tym znajdziemy szafę z ubraniami oraz biurko, na którym mieści się monitor. Zakończenie: Mój pokój bardzo mi się podoba, ponieważ jest w nim dużo, żywych kolorów. Jest w nim dużo/ mało sprzętu nowoczesnego. W pokoju można zawsze dobrze wypocząć dzięki dużemu łóżku, spokojnie nauczyć się na następne lekcje, i dlatego to moje ulubione miejsce na Ziemi .

/ - chodzi ze możesz sobie wybrać np : mało/duzo .

myśle ze pomogłam
5 5 5
2009-11-25T15:08:57+01:00
Każdy ma jakieś swoje miejsce na ziemi. Każdy ma miejsce gdzie może być poprostu sobą. Gdzie nie musi niczego się bać, gdzie może poprostu odpocząć od problemów. Takim moim miejscem jest mój własny pokój. To właśnie w nim czuje się najlepiej. To właśnie tam mogę sie zrelaksować, odpocząć po ciężkim dniu.. Czy gdy jest taka potrzeba pobyć trochę sama, w ciszy, żeby pozbierać myśli. To właśnie mój pokój jest moim ulubionym miejscem. I myślę, że narazie tak już zostanie.
6 5 6
2009-11-25T15:22:01+01:00
Moim ulubionym miejscem na świecie jest mój pokój. Można w nim odpocząć, odizolować się od rzeczywistości. To najbardziej przytulny kącik w moim domu. Uwielbiam leżeć na mięciutkim tapczaniku i patrzeć w sufit, na którym namalowane są gwiazdozbiory. Mogę cieszyć się i płakać. Gwiazdy zawsze to rozumieją.
8 4 8