Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T15:44:28+01:00
Hi Kasia!
what was with you, as the holidays pass?
I'm just over the sea in Wladyslawowo. Find myself here, I saw how beautiful seaport. I visit often with their parents on the "Little Sea" - camping at the Puck Bay. A fascinating guided tour of Fisherman's House of thousands of people. We wanted last visit the lighthouse, but the queues were very long, so we decided to go for ice cream. ice cream is delicious here than in our city. I return to meet. Yours and sending kisses.


[ Cześć Kasiu !
co tam u Ciebie , jak mijają wakacje ?
Ja właśnie jestem nad morzem we Władysławowie . Znajduję się tutaj najpiękniejszy jaki widziałam port morski . Często bywam z rodzicami nad " Małym Morzem " - camping przy Zatoce Puckiej. Fascynujący Dom Rybaka zwiedzają tysiące osób . Chcieliśmy ostatnio zwiedzić Latarnię morską , ale kolejki były bardzo duże , więc postanowiliśmy iść na lody . lody są pyszne tutaj niż u nas w mieście . Jak wróce to się spotkamy . Pozdrawiam i przesyłam buziaki .
]
2009-11-25T16:22:27+01:00
Hi, Ola

Here I am in Gdańsk. A trawell was really long and boring. I stayed with my Uncle Marek for two weeks. I saw a beautiful sea and went to a concert as well.
Yesterday I bought a big pizza, beacause I was hungry! I eat a lot of ice cream. I life in a big fantastic hotel. My room is preety and I have a pink bed. Everyday I swim in the sea. I play volleybal in beatch, I am the best of my new friends. I met a lot of new people. Kamil is a good singer and plays the piano well, too. Monika from Kraków and Kasia from Wrocław. I think Monika is a fantastic dancer!

Well, I am going to my new big bed now, because I'm feeling tried tonight.
See ya!

Ala
Cześć Ola!
Jestem w Gdańsku. Podróż tutaj była bardzo długa i męcząca. Przyjechałam tu na dwa tygodnie z wujkiem Markiem. Zobaczyłam piękne morze i poszłam też na koncert. Wczoraj kupiłam sobie wielką pizze, ponieważ byłam głodna. Ja jem tutaj bardzo dużo lodów. Mieszkam w dużym i fantastycznym hotelu. Mój pokój jest piękny i mam w nim różowe łóżko. Codziennie pływam w morzu! Gram w siatkówkę na paży z moimi nowymi przyjaciółmi, jestem z nich w tym najlepsza. Poznałam tutaj wielu nowych ludzi. Kamil jest dobrym piosenkarzem i gra też dobrze na pianinie. Monika pochodzi z Krakowa a Kasia z Wrocławia. Sądzę, że Monika jest świetną tancerka!

Cóż, teraz idę spać do mojego nowego dużego łóżka, ponieważ jestem dzisiaj bardzo zmęczona.
Do zobaczenia!

Ala
1 5 1