Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T16:13:49+01:00
- Każda z dziewczyn bierze kość i układa ją w pokoju w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, z koleii do pokoju wpuszczany jest pies, której kość pies wybierze i zje ta dziewczyna może liczyć na szybki ożenek. Mądrzejsze dziewczyny smarowały kość świerzym masłem by sprowokować pieska do zjedzenia kości .
- Często zdarzało się że dziewczyny, aby ich wróżby się sprawdziły w niektórych rejonach Polski, przez całą noc pościły a wieczorem zjadały bardzo słonego śledzia i kładły się spać wkładająć męskie spodnie pod poduszkę. W taką noc miał się przyśnić przyszły ukochany mąż.
- Kolejny sposobem wróżb andrzejkowych i szybkiego zamążpójścia jest wróżba z butami. Dziewczyny ustawiają buty po lewej stronie nogi jeden za drugim w pokoju a nastepnie ostatni but przestawiają na początek tak długo, aż pierwszy but nie dotknie progu. Dziewczyna, której but pierwszy dotrze do progu, pierwsza wyjdzie za mąż.
- Wróżby Andrzejkowe, to wróżenie z obierki jabłka: trzeba obrać jabłko tak, aby powstała jedna cała obierka następnie rzucić ją za siebie, kształt obierki oznacza pierwszą literę imienia przyszłego męża lub żony.
- To bardzo sympatyczna wróżba na wieczór Andrzejkowy. Postaraj się pociąć czystą białą kartkę na 13 równych części. Na 6 z nich napisz swoje najskrytsze marzenia, najlepiej wodoodpornym flamastrem. Wymieszaj karteczki ale nie składaj ich. Wszystkie 13 karteczek połóż na dnie dużej szklanej miski i powoli wlewaj wodę. Obserwuj dokładnie zapisane karteczki, która pierwsza wypłynie na powierzchnie wody, to marzenie pierwsze się spełni. Jeśli pierwsze wypłyną czyste karteczki będziesz musiała trochę poczeka na spełnienie się marzenia które jest zawarte w pierwszej zapisanej karteczce która wypłynie.
- Pomyśl sobie życzenie i zapal dwie zapałki. Trzymaj je płonącymi łebkami do góry. Jeżeli zapałki będą palić się “ku sobie”, życzenie się spełni w ciągu roku, a jeśli nie –będziesz musiała dłużej poczekać na jego realizację.
2009-11-25T16:15:11+01:00
Wrózba z butami -panny zdejmuja buty i przkładajac je kolejna do progu patrza który do trze pierwszy ta pierwsz a wyjdzie za maz

korek igła i statek-w misce z woda pływaja 2 korki jeden z imieniem dziewczyny dzrógi z chłopaka,jesli sie zetkna znaczy ze sie zejada

skórka z jabłka- dziewczyny obieraja jabłko ,mierzac długosc skurki wyliczysz liczbe lat w małzenstwie