Odpowiedzi

2009-11-25T17:06:59+01:00
(TEZA) Internet-zagrożenie czy okno na świat?(ARGUMENTY)
Pierwszym z moich argumentów jest chyba najważniejsze z zastosowań komputera jakim jest dostęp do informacji. Dzięki komputerowi, za pośrednictwem internetu, mamy szybki dostęp do najświeższych informacji
Kolejnym argumentem jest możliwość grania w ciekawe gry, słuchania swojej ulubionej muzyki, oraz oglądanie starych jak i nowych filmów na Cd czy DvD. Ciekawe gry komputerowe pozwalają, choć na chwilę, zapomnieć o istnieniu słowa nuda.
Dzięki zaopatrzeniu naszego komputera w interenet mamy możliwość poznania różnych ciekawych ludzi, czy nawet sławnych ludzi, . Szybkość docierania wiadomości jest natychmiastowa.. Możemy równocześnie rozmawiać z kuzynem, wujkiem czy nawet babcią, niezależnie od tego gdzie są.
Dodatkowym argumentem może być możliwośc korzystania z różnych programów edytorskich. Za pomocą programów edytorskich możemy przygotować np. wypracowanie, terminarze, listę zakupów i wiele innych rzeczy potrzebnych w życiu codziennym.
Niestety, moimi kolejnymi argumentami będą fakty, że komputer nie ma samych zalet. Korzystanie z komputera z czasem prowadzi do uzależnienia. Wszystko, co się ma, na co dzień, zawsze dostępne i w dodatku ciekawe, prowadzi do uzależnienia.
Kolejną wadą komputera jest pogorszenie się wzroku od długiego wpatrywania się w monitor.
Pisałem o komunikacji poprzez internet. Takie znajomości mogą być niebezpieczne lub nienajlepsze w skutkach. Każdy jest narażony na to że ktoś podzszywa się pod niego, każdy może byc zastraszany przez internet, każdy nieświadomie może zarazić
swój komputer wirusem.

(POTWIERDZENIE TEZY)
Nie możemy się od komputera "odwrócić" gdyż zwyczajnie utrudnimy sobie życie. Nie należy się do niego zbytnio przyzwyczajać, lecz korzystać z niego z umiarem.
SAMA SIĘ NAD TYM MĘCZYŁAM MYSLE ŻE TO DOCENISZ
18 4 18