Odpowiedzi

2009-05-21T15:51:52+02:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).

wzór nalezy zmienic dane


APW Centrala Systemowa Sp. z o.o.
Dział Rozwoju Personalnego
ul. Krakowska 102
02-180 Warszawa
Szanowni Państwo !

Z zainteresowaniem przeczytałam w „Gazecie Wyborczej” z dnia 21.01.2008 r. ogłoszenie o pracy i dlatego pragnę zgłosić swoją kandydaturę na Opiekunke do Dziecka.
Chciałabym podjąć tę prace, ponieważ praca z dziećmi sprawia mi dużą satysfakcję.
Sądzę, że w tej pracy ważna jest odpowiedzialność, łatwość porozumiewania się, życzliwy stosunek do dzieci i dobra organizacja pracy.
Myślę, iż mogłabym cały swój zapał i energię wykorzystać w pracy nad opieką nad dzieckiem , gdyż jestem osobą komunikatywną, obowiązkową, pracowitą i uczciwą.
Moimi atutami są także młodość, pełna dyspozycyjność i solidność. Lubię pracę z dziećmi jak również indywidualną, nie mam także problemów z adaptacją w nowym środowisku i zawsze jestem otwarta na nowe doświadczenia.
Jeżeli uznacie Państwo za interesującą moją ofertę z przyjemnością zgłoszę się na rozmowę, w trakcie której z chęcią przedstawię szczegółowo moją kandydaturę.

Z poważaniem
47 2 47