Prosze o przetlumaczenie tego tekstu na szybko
THE SAD GHOSTS
My parrents bought a hause in Scotland and, one day, I saw two ghosts !
I was in my bedroom I saw them. First, saw a ma. He was standing next to the window. Then I saw a woman. She was sitting on the bed. They were very sad, so it was scary. I spoke to them, but they didn't speak to me. After that, they disappeared and I didn't see them again. The next day, I read a story at the library. Many years ago, a family lived in our hause. The parents died and their daughter stayed in the hause with her aunt. I often see the sad ghosts, but I'm never frightened. I know that they're looking for their dought.

3

Odpowiedzi

2009-11-25T17:04:45+01:00
SAD PISZE

Mój parrents kupiony hause w Szkocji i, pewnego dnia, zobaczyłem, że dwa pisze! Byłem w swojej sypialni zobaczyłem ich. Pierwszy, zobaczył mama. Stał obok okna. W takim razie zobaczyłem kobietę. Siadała na łóżku. Byli bardzo smutni więc to było przerażające. Rozmawiałem z nimi ale nie rozmawiali ze mną. Po tym, zniknęli i nie zobaczyłem ich jeszcze raz. Następnego dnia, odczytuję historię przy bibliotece. Przed wielu laty, rodzina żyto nasz hause. Rodzic umarli i ich córka nie wyszła hause z jej ciotką. Często widzę smutne duchy ale nigdy nie jestem przerażony. Wiem oni, że patrzą dla ich dought.
2009-11-25T17:06:23+01:00
Moi rodzice kupili dom w szkocji i pewnego dnia zobaczylam dwa duchy.
bylam w swoim pokoju i ich zobaczylam. najpierw zobaczylam mezczyzne. stal on przy oknie. potem kobiete, siedziala na lozku. byli smutni i bardzo straszni. mowilam do nich ale nie odpowiadali. po tym znikli i ich nie bylo. nastepnego dnia w bibliotece przeczytalam opowiesc. wiele lat temu w tym domu mieszkala rodzina. rodzice zmarli a corka mieszkala z ciocia. czesto widze tamte smutne duchy ale nigdy sie nie boje. wiem ze szukaja swojej corki.

moje tlumaczenie
2009-11-25T17:06:36+01:00
Moi rodzice kupili dom w Szkocji i, pewnego dnia, zobaczylem dwa duchy!
Bylem w mojej sypialni i zobaczylem je. Najpierw, zobaczylem mężczyznę. Stał obok okna. Następnie zobaczyłem kobietę. Siedziała na łóżku. Byli bardzo smutni, wiec to było straszne. Mowilem do nich, ale nie odpowiadali mi. Po tym, znikneli i nie widzialem ich ponownie. Nastepnego dnia, przeczytalem historie w bibliotece. Wiele lat temu, rodzina zyla w naszym domu. Rodzice zmarli i ich corka zostala w domu ze swoja ciocią. Często widzę smutne duchy, ale nigdy nie jestem wystraszony. Wiem, ze szukaja swojej córki.

sam pisałem jak coś ;)