Hej pilnie potrzebuje do godziny 21 pomocy !! jeżeli ktoś przeczytał ksiązke pt" godzina pąsowej róży " błagam o pomoc moje pytanie to : Jak czuła się Anda kiedy cofneła się w czasie o 100 lat?? opowiedz o jej wrażeniach i uczuciach co najbardziej ją zadzwiało????? plis pomóżcie

2

Odpowiedzi

2009-11-25T19:47:45+01:00
Była bardzo zawiedziona, rozczarowana, zadziwiona no i bardzo zła, że nie może żyć normalnie (że nie może pójść na basen)! Najbardziej zadziwiło ja to, że znalazła się w świecie cofniętym o 100 lat!
Jesteś rąbnięta? naprawdę że nie może pójsici na basen?
2009-11-25T19:57:09+01:00
Anda cofając się o 100 lat czuła się bardzo głupio. Przede wszystkim zadziwiły ją stroje jakie noszono w tamtych czasach. Były one bardzo odmienne od tych, które nosi się w czasach Andy. Było jej niemiło z powodu jej odmiennego stroju. Czuła się głupio ale nie czuła się dobrze kiedy już ubrała taki strój jaki powinna mieć ubrany. Nie podobało jej się tam. Język był wiele inny niż ten, którym się posługiwała na co dzień. Maniery były inne i bardzo się pod tym względem wyróżniała. Zadziwiła ją także kultura ludzi. Zwracali się oni do siebie bardzo uprzejmie i miło. Z wrażeń i uczuć Andy można wywnioskować, że nie chciała by żyć w tamtych czasach gdyby miała taką możliwość.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam :)