Ptrzebuje przetłumaczyc plz wazne! :* ;(


In my room there is modern striped rug on the floor. I have wooden wardrobe which is very original where I keep my clothes.
There is a chest of drawers as well. If I want to watch movie on my home cinema I sit on a comfortable leather sofa. Next to sofa there is a plastic coffe table and an armchair. Near window there is beside table. In windows I have colorful plain curtains. Above all there is ceiling lamp.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T20:27:03+01:00
W moim pokoju jest nowoczesnym dywan w paski, znajdujący się na podłodze. Mam drewnianą szafę, która jest bardzo oryginalna, gdzie przechowywać mogę swoje ubrania. Również posiadam komodę. Jeśli chcesz obejrzeć film w moim kinie domowym możesz usiąść na wygodnej skórzanej kanapie. Obok sofy znajduje się plastkiowy stolik do kawy i fotel. Niedaleko okna jest mały stolik. W oknie wiszą kolorowe zasłonki. Na suficie wisi lampa.
  • Użytkownik Zadane
2009-11-25T20:27:26+01:00
W moim pokoju jest współczesny chodnik na podłodze. Mam drewnianą szafę, która jest bardzo oryginalna gdzie trzymam swoje ubrania. Tam jest też komodą . Jeśli chcę obejrzeć film na swoim kinie domowym siadam na wygodnej kanapie skórzanej. Obok kanapy jest stół i fotel. okno tam jest obok stołu. W oknach mam kolorowe proste zasłony. Nad wszystkim jest lampa sufitowa.
2009-11-25T20:29:48+01:00
W moim pokoju jest współczesny zdarty dywan na podłodze.
Mam drewnianą szafę, która jest bardzo oryginalna, gdzie trzymam swoje ubrania. Mam też komodę.Jeśli chcę obejrzeć film na swoim kinie domowym siadam na wygodnej kanapie.Obok kanapy jest plastikowy stolik i fotel. Blisko okna jest stolik nocny.NA oknach mam kolorowe proste zasłony. Nad tym wszystkim jest lampa.