Odpowiedzi

2009-11-25T20:52:24+01:00
W parku koło olsztyńskiego zamku jest uroczy zakątek. Tym, co w nim lubię najbardziej, są kasztanowce. Nie ma nic przyjemniejszego, niż zbieranie jesienią kasztanów. To nic, że bawiące się w pobliżu dzieci patrzą podejrzliwie, jak całkiem dorosła osoba usiłuje dopiąć torbę wypchaną po brzegi kasztanami...


A Ty? Czy masz swoje ulubione miejsce? Może wiąże się z nim ciekawa historia? Przyślij nam swoją propozycję miejsca. Może to być ulubiony pub, w którym sprzedają najlepsze piwo lub ławeczka, na której przesiadujesz z ukochaną. Lubisz plażę, park, ulicę, kamienicę, sklepik, w którym pracuje piękna dziewczyna?


Czekamy na wszystkie Wasze ulubione miejsca. Jeśli macie zdjęcia- przysyłajcie. Wasze propozycje zamieścimy na stronach naszego serwisu. Najciekawsze propozycje i opisy nagrodzimy gadżetami Naszego Miasta oraz kasetami magnetofonowymi.

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T20:53:09+01:00
Jarosławiec to piękne miasto położone nad Morzem Bałtyckim. Jadę tam, ponieważ bardzo lubię wodę i kąpięle w polskich wodach. W Jarosławcu jest też wiele ciekawych miejsc, które można zwiedzić i zabytków, które można zobaczyć. Moje wakacje zapowiadają się fantastycznie!