Spośród ofert banków komercyjnych wybierz konto osobiste najbardziej Tobie odpowiadające.Uzasadnij wybór (minimum 8 argumentów) - i to ma być na całą kartkę A4 - nie chce nic żywcem skopiowanego z internetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- wybieram najlepszą odp

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-25T21:41:41+01:00
Jestem osobą aktywną i lubiącą komfort ze swoich dokonanych wyborów. Często dokonuje przelewów internetowych, podróżuje po Polsce i cenie sobie możliwość kontroli mojego konta w mobilny sposób, np przez komórkę.
Dlatego też spośród dostępnych banków komercyjnych wybrałem konto w banku ING Śląski. Otwarty przeze mnie rachunek to Konto z Lwem Komfort. Jest to dosyć droga przyjemność gdyż kosztuje 15zł miesięcznie, ale są to wszystkie koszty jakie ponoszę! W kilku zdaniach postaram się opisać mój wybór.
Jak już wcześniej wspomniałem jestem w ciągłym ruchu, a potrzeba wyciągnięcia gotówki z bankomatu zaskakuje mnie w różnych miejscach, dlatego nie chce tracić czasu na szukanie bankomatu z logiem mojego banku, po to by uniknąć prowizji, mój rachunek gwarantuje mi wypłaty z każdego bankomatu w Polsce za darmo! Korzystam również z serwisów aukcyjnych, przez internet płatności dokonuje w kilka minut bez wychodzenia z domu, i nic mnie to nie kosztuje. Ważna dla mnie jest rownież karta, mój bank daje mi możliwość zindywidualizowania wzoru graficznego oraz wybór kilkunastu operatów tego wygodnego rozwiązania. Ale karta to także bezpieczeństwo, w razie kradzieży nie tracę wszystkich swoich oszczędności.
Obsługa konta przez telefon też jest plusem, mogę zarządzać swoim kapitałem wszędzie tam, gdzie nie ma oddziału banku czy też internetu, np w autobusie.
Podsumowując, wybór konta z najwyższej półki daje mi swobodę i kontrolę wydatków w jednym, ponieważ obowiązuje mnie jedna stała opłata. Dodatkowym autem jest dostęp do wszystkich opcji, czego nie dają np konta tzw. "za darmo". Mam nadzieję że moja wypowiedź w pełni uzasadniła mój wybór.