Odpowiedzi

2009-11-25T22:04:26+01:00
Aniela Kowalik jest bohaterką "Kłamczuchy" (M. Musierowicz). Jest wychowywana przez ojca, ponieważ jej matka zmarła gdy Aniela miała 2 lata. Dziewczyna mieszkała w Łebie, a potem uczyła się w Poznaniu.

Aniela miała czarne oczy i puszyste włosy splecione w warkocze. Nosiła duże okulary, dzięki nim jej oczy były wesołe i żywe. Jej twarz wyróżniała się zarumienionymi policzkami i dużym nosem.

Zachowanie dziewczyny było czasami ironiczne i wybuchowe. Aniela ma w sobie bardzo wiele energii i dynamiczności. Każde jej działanie było dokładne i wykonywane do końca. Była bardzo uparta ale i zdecydowane, pewna swoich racji. Sama nazwa książki wskazuje, iż była kłamczuchą. Często kłamała w aby dojść do celu. Często przesadzała i wyolbrzymiała fakty. Wyróżniała się aktorskim talentem. Cechowała ją również samodzielność. Nie wahała się przed niczym. Na pewno była dojrzała emocjonalnie. Po za tymi cechami wyróżniała się, ponieważ potrafiła wzruszyc i rozśmieszyc. Była sympatyczna i nieprzewidywalna co wzbudzało ciekawośc. Lubiła również czytac książki.

Bardzo zaciekawiła mnie ta postac. Zazdroszcze jej zawziętości i pewności siebie.

33 4 33
cO DOSTALIŚCIE Z TEGO
6-
Komentarz został usunięty