Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-26T10:01:50+01:00
Drodzy mieszkańcy!
W naszym mieście coraz więcej osób jest przeziębionych lub chorych na grypę. Grypa przenosi się pomiędzy ludźmi drogą kropelkową (np. podczas kichania), a największa ilość zachorowań występuje podczas sezonowych epidemii, powodując ostre objawy uniemożliwiające pracę osobom czynnym zawodowo.
Przestrzegam , aby zachować środki ostrożności i zapobiegać groźnym objawom!

Niestety grypa grozi każdemu z nas - narażeni jesteśmy na ekspozycje wirusa grypy zupełnie nieświadomie w każdym miejscu publicznym takim jak przedszkola, szkoły, szpitale, przychodnie, środki komunikacji miejskiej oraz sklepy i galerie handlowe - groźne są po prostu duże skupiska ludzi. W pierwszej kolejności narażone są dzieci i osoby starsze, a także osoby chorujące na choroby przewlekłe takie jak astma oskrzelowa, przewlekła niewydolność krążenia, cukrzyca, przewlekła niewydolność nerek.
Apeluję do przestrzegania terminów kontroli lekarskich i przestrzegania terminów szczepień uchroni to nas przed groźnymi skutkami!!!!

W tym przypadku można zauważyć jak poprawne jest stwierdzenie "lepiej zapobiegać niż leczyć". Dlatego, drodzy mieszkańcy, nawet jeśli jesteście zdrowi udajcie się do apteki, be zakupić lekarstwa wspomagające odporność organizmu.
lekarz rodzinny
1 5 1