Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T12:03:51+01:00
Kochana Babciu!
Na wstępie mojego listu chcę gorąco cię pozdrowić i uściskać. Bardzo Ci dziękuję że namówiłaś mnie na ten zimowy obóz. Tu jest fantastycznie!
Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Ale nigdy nie uwierzysz co mi się tu przytrafiło... Jak wiesz kocham konie ( i dlatego jestem na tym obozie) no ale z moją jazdą konną ciekawie nie było, do czasu. Teraz kiedy poznałam Maję i Basię, jestem jedną z najlepszych na obozie. O tak! Nauczyłam się jeździć i wiesz co? jestem z siebie dumna:). Wczoraj pojechałyśmy z dziewczynami w teren. Było bardzo fajnie. Znalazłyśmy rannego wilka, tak małego rannego wilka. Bez chwili namysłu wzięłyśmy go ze sobą i pojechałyśmy z nim do weterynarza okazało się, ze uratowałyśmy życie biednemu zwierzęciu. Dany ( tak go nazwałyśmy) przebywa w stadninie, i bardzo się do nas przywiązał. Pokochałam go. W środę, mają go oddać do zoo, ciężko mi będzie się z nim rozstać.
kocham Cię bardzo, w czwartek wracam

buziaki.
18 4 18
2009-11-26T12:56:24+01:00
Zakopane 06.01.2010r.
Kochana Babuniu !!!
Pisząc ten list chciałabym opowiedzieć Ci o przygodzie, która spotkała mnie na feriach zimowych w Zakopanym. Pierwszy raz jestem w tym pięknym mieście w zimę. Niestety nie możemy chodzić po górach ,ponieważ nie mamy odpowiedniego sprzętu, a pozatym góry są bardzo ślizkie. Udało nam się wjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Z tamtąd są przecudne widoki. Jak wrócimy obejrzysz zdjęcia. Na Krupówkach spotkaliśmy kilka sławnych gwiazd, m.n. Annę Guzik, która podarowała mi autograf. Mama i tata pomogli mi wybrać prezen dla Ciebię. Napewno Ci się spodoba.

BUZIAKI PRZESYŁAJĄ:
Mma, tata i wnuczka
P.S
Wrócimy w sobotę ok. 16.30 .
12 3 12
2009-11-26T13:46:53+01:00
Kochana Babciu!

Na początku mego listu chce Ciebie serdecznie pozdrowić i ucałować z pięknego i uroczego miejsca, którym jest Jelenia Góra. W tym roku wybraliśmy się tu z rodzicami na zimowe ferie. Szkoda, że nie możesz być tu z nami.

Mama powiedziała mi, że jest to Twoje rodzinne miasto i że często ona spędzała tu wolny czas razem z Tobą. Opowiedziała mi dużo fascynujących historyjek z jej dzieciństwa. Razem z Tatą pojechaliśmy w miejsce gdzie kiedyś mieszkałaś, niestety wyburzyli już ten budynek. Wczoraj za to byliśmy na górce gdzie Mama pierwszy raz zjeżdżała na nartach, abym i ja Kamil mogli uczyć się na niej jeździć. Mama powiedziała nam, że jak na pierwszy raz dobrze nam idzie.

Wracam już za tydzień. Mam dla Ciebie wspaniałą niespodziankę, Kamil stwierdził że to będzie piękna pamiątka. Mam nadzieję, że jak przyjedziemy będziemy mogły się spotkać i opowiem Ci wszystko osobiście.

Twoja wnuczka
Kasia


PS. Pozdrów i ucałuj Dziadka!
18 4 18