Odpowiedzi

2009-11-26T14:33:18+01:00
Cześć Franku!

Co u Ciebie słychać? Dużo czasu minęło od naszego ostatniego spotkania u Ciebie w Krakowie. Może chciałbyś odwiedzić moje rodzinne miasto- Warszawę? Z chęcią oprowadzę Cię po mojej okolicy zamieszkania,a także pokaże Ci gdzie z chęcią spędzam czas ze swoimi przyjaciółmi. Na pewno zainteresuję Cię Muzeum Powstania Warszawskiego,Pałac Kultury i Nauki,Stare Miasto oraz Warszawskie z.o.o.Wszystkie miejsca zasługują na odwiedzenie ich,jest tam wiele ciekawych rzeczy,dużo imprez kulturowych. Z pewnością Cię coś zainteresuje! Serdecznie zapraszam!
Czekam na szybką odpowiedź.

do zobaczenia,Józio.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T14:40:54+01:00
Cześć Marcin!

Dawno się z Tobą nie widziałem. Co u Ciebie słychać? Piszę do Ciebie, ponieważ chciałbym Cię zaprosić do mista, w którym mieszkam. Jest nim piekny (nazwa miasta). Znajduje się tu wiele zabytków oraz miejsc, które warto odwiedzić. Jest wiele zapierających dech w piersiach widoków. W ciepłe słoneczne dni można wybrać się do parku, który mieści się przy ulicy ( wpisz nazwę ulicy). Często spędzam w nim czas z moini przyjaciółmi i szybko i miło nam leci czas. Jeżeli pogoda nie dopisuje, pada i jest zimno z chęcią wybieramy się na basen, bądź do jednego z wielu klubów w których można dobrze się bawić. Z chęcią oprowadzę Cię po moim mieście, jeżeli tylko do mnie przyjedziesz. Wiem, żę mieszkasz daleko, ale jednak licze na to, że znajdziesz czas, aby mnie odwiedzić.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie.


Marek
2009-11-26T14:44:20+01:00
26.11.2009<nazwa twojego miasta>

Cześć Zenek :)

Co u Ciebie słychać ?? U mnie wszystko jest w porządku . Dawno cie nie widziałam/em . Ja w tej chwili choruje. A ty jak sie czujesz? Chciałabym/chciałbym opowiedzieć kilka rzeczy które sie zdarzyły niedawno.
W ostatni Piątek u nas na stadionie odbył sie koncert charytatywny zebrali ponad 1 mil. zł. <wymyśli coś jeszcze>
Pozdrawiam cie z naszego mista .
Jest tu tak pięknie .
Proszę przyjedz.

Eliza lub Kuba jak wolisz