Odpowiedzi

2009-11-26T14:40:51+01:00
Ładna, zgrabna brunetka o alabastrowej cerze, dlatego też
Balladyna z początku wydaje się być tylko złą siostrą, leniwą, egoistyczną, wyręczaną przez siostrę i matkę, których w rzeczywistości nie kocha i nie darzy szacunkiem.
czasem ujawnia się jej zbrodnicza i ciemna natura, by zdobyć władze jest gotowa do najgorszej zbrodni. Staje się przebiegła, uparta, silna i władcza. dla władzy zabija swoją rodzoną siostrę Alinę, ta zbrodnia pociąga za sobą inne.
była egoistyczna, bez skrupułów, żądna władzy. Nie kierowała się uczuciami, po wielokrotnych zabójstwach nie miała wyrzutów sumienia
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T14:42:59+01:00
Balladyna z dramatu ,,Balladyna" Juliusza Słowackiego. Jest Jedną z dwóch córek wdowy i starszą siostrą Aliny. Dla wdowy była zawsze najlepsza. Tak jak Alina marzyła i czekała na Księcia z bajki.
Balladyna była nieczułą i egoistyczną siostrą dla Aliny i złą córką wdowy. Zawsze robotę odwalała na póżniej albo zwalała na Alinę czyli jednym słowem mówiąc była leniem. Jest bardzo ciekawa świata zewnętrznego. Żądza bogactwa doprowadziła do tego że zabiła młodszą siostrę. Jest zadowolona ze swojego wyglądu i wielce przywiązana. Jest bardzo sprytną i umjejętną kłamczuchą. Żeby nikt się nie dowiedział o jej przeszłości- skąd pochodziła spaliła swoją rodzinną chatę (to kiedy została królową). I skazała swoją matkę na tortury. Była umiejętną zabójczynią która potrafiła zamaskować skąd pochodziła i co zobiła. Była realistką starała się być zawsze lepsza i piękniejsza od siostry.
Balladyna miała małe,zgrabne,blade ręce , była brunetką , miała oczy czrne jak węgle. Zawsze się stroiła starała się być zawsze elegącka. Gdy została żoną Kirkora chętnie nosiła klejnoty.
Dla minie Balladyna była negatywną postacią której największym grzechem było zabicie matki i siostry.