Odpowiedzi

2009-11-26T15:26:52+01:00
Miejscem w którym czuję się najlepiej jest mój dom. Ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju. Zawsze chętnie tam wracam. To mój mały azyl.
Pokój ten znajduje się na przeciwo łazienki. Jest pomalowany w kolorach : na lekki pomarańcz . Kolorystyka ścian sprawia ,że jest on pomieszczeniem bardzo ciepłym i przytulnym. Ciepło emanuje z niego jak ,,kaloryfer’’. Naprzeciwko drzwi znajduje się okno przez które widać drzewa zarówno iglaste jak i liściaste. W czasie jesiennym widok jest pomarańczowo-żółto-zielony. Przy lekkim lub silnym podmuchu wiatru, drzewa wyginają się w najróżniejszych kierunkach. W nocy okno lekko przysłania ciemna roleta, by jasny blask księżyca mnie nie obudził. Obok okna znajdują się: biurko, łóżko i mój fotel ,gdzie gdy mam chwile wolnego czasu czytam książki lub piszę swoją . . Gdy mam ochotę rozmyślać, kładę się na dużym, wygodnym łóżku i spoglądam przez zawsze czyste okno, patrząc jak uginają się drzewa i spadają kolorowe liście. Czuję się w nim bezpiecznie , bo wiem ,że nikt mi nic nie zrobi.
Mogę się tam zanurzyć w świecie fantazji, pomarzyć, porozmyślać nad tym co się dzieje, co się stało i co może się stać. Nikt mi nigdy tam nie przeszkadza. Mam tam taką ,,oazę spokoju’’. Nauka to nie jest problem. ,,Zakopię się’’ w koc i opatulona siadam na łóżku ,biorę książkę do ręki i w ekspresowym tempie nauka wchodzi mi do głowy.
W moim pokoju niema zbyt dużo mebli ,ale za to mam w nim mnóstwo ,,pluszaków’’ , rozmaitych figurek, bibelotów i mnóstwo plakatów. Moją najulubieńszą maskotką jest wielka ,zielona żaba ,którą dostałam w tym roku na urodziny od mojego brata. Śpi ona codziennie ze mną w łóżku i zawsze mogę się do niej przytulić.
Lubię swój pokój tak bardzo ,że mogłabym być w nim dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie oddałabym go za nic w świecie.proszę!


to moje może ci się podobać ale ja chodze do podstawówki do 5 klasy więc troche wątpie!
12 1 12
2009-11-26T15:29:19+01:00
Mój ywmarzony pokój:

Moj wymarzony pokój powinien być duży i mieć niebieskie ściany.
Chciałbym również aby w moim pokoju na samym środku znalazło się łóżko wodne, drewniane biórko z laptopem, TELEWIZOR PLAZMOWY I konsole do gier. Chciałbym również aby w moim pokoju była duża szafa na ubrania i specjalna półka dla moich zwierząt( o ile jakies masz ). W moim pokoju mogłby znaleźć się również plakaty mojego ulubionego zespouł....(jakiego) i tablica z korka na ktorej widnial bedzie plan lekcji. Kilka obrazów z (czym ) przy oknie gruby parapet na którym będę mogł siasdać kiedy będę smutny.

13 3 13
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-26T15:30:06+01:00
My dream room would be all blue. It would be a large and high room. In the middle of that was a great water-bed, and on it a lot of pillows in the color of the wall. On a soft floor that has the game console and all sorts of instruments to play on it. The wall would become a large plasma TV, and when the speakers for listening to music. That were also duby wpadało sun. posters on the walls of my favorite bands. I dream of this room.
19 4 19